Zápach pálenky



LukášS - (4) - 199.149 (?) 
14.12.2018 0:17, zobrazeno: 8101x

Nedávno jsem vypálil pálenku ze švestek (13.12) a pálenka je dobrá chuťově, nicméně zapáchá trochu jako ponožky... čím to může být? Jeden barel byl poněkud těkavý, ale všechny voněly hezky... Díky za odpovědi... 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 14.12.2018 9:32

Nekvasil ten těkavý barel v prádelně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 238.190 (?), 14.12.2018 10:14

Pokud ano koupit si sprej na nohy. :) :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 199.149 (?), 14.12.2018 11:35

Ano, jeden byl v prádelně... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Michal V - (14) - 86.204 (?), 14.12.2018 15:06

Podstatné je to ako smrdia Vaše ponožky:

  1. ak po slivovici tak neriešte,
  2. ak smrdia inak tak sa Vám buď ste nechali dlho tiecť a do pálenky prešlo veľa dokvapu alebo sa Vám nejako zvrhol kvas (aj mne raz kvas zosmradol po pomiešaní a prešlo to následne aj do destilátu)

Ak (2.) tak to už podľa mňa nevyvetráte - asi len aktívne uhlie alebo 3D.

Ale ak to nie je nejaké tragické tak nič neriešte. Napr. taký čaj Pu-erh -volajú ho čaj čínskych cisárov - mne to smrdí ako keby si v tej horúcej vode umyli nohy všetci číňania, nielen ich cisári... napriek tomu to ľudia kupujú a pijú a pochvaľujú si tú "zemitú chuť" - treba len správne degustátorsky obkecať a z Vašej poňožkovej slivovice bude špecialita s terroir buketom toho južnéh svahu čo máte za chalupou

Źijeme v dobe obalov a marketingu, takže z toho treba vyťažiť pozitíva. A aj hovno dá dnes predať ako špecialita ak sa správne zabalí a obkecá. Takže hlavu hore- vypálili ste poklad! :-DD

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 199.149 (?), 14.12.2018 19:05

To zní povbudivě :D no ono ten zápach je jen v první fázi a pak už nejde rozpoznat, když se vipije, tak štamprve příjemně voní, chuťov bych řekl že je dost dobrá... jen ten prvotní nádech je takový jiný... ale třeba když jsem ji protřepal tak to voněo dobře... no snad to nebude tak zlé 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Michal V - (14) - 24.34 (?), 14.12.2018 22:26

tak ako som písal - aj mne raz kvas takto zvláštne zosmradol - bol to moj prvy kvas a kamarat poradil -  DOBRÝ KVAS MUSÍŠ MIEŠAŤ - tak som pomiešal... očividne stačilo raz, potom už miešať nebolo treba lebo kvas už nebol dobrý... Chytil taký smrad, ktorý prešiel do destilátu -len v destiláte ro už nebolo cítiť vo vôni ale v chuti. Vôňa bola super, a okrem tej miernej pachute aj chuť - bola to jablkovica so starými malinovými a ríbezlovými lekvármi ktoré jej dodali velmi príjemnú zamatovú chuť a ovocnú vôňu. Nikomu tá pachuť nejako zvlášť nevadila, naopak každý chcel naliať z TEJ VOŇAVEJ... Asi po štyroch rokoch z nej zostalo len 3-4 deci ´ktoré som šetril, ale teraz po ďalších dvoch rokoch z toho malého objemu asi vyprchalo dosť alkoholu (na chuť je podstane slabšia liehovitosť), vyprchala- stratila sa aj tá príjemná ovocná vôňa a viac vystúpila tá pachuť z toho pomiešania. Pre mňa z toho vyplynulo niekoľko ponaučení:

  • kvas odvtedy nemiešam,
  • ak by mala pálenka nejakú pachuť, tak radšej by som nariedil na vyššiu liehovitosť aby liehovitosť prekryla prípadné pachute,
  • ak sú k dispozícii staré džemy, kompóty alebo aj čerstvé aromatickejšie ovocie tak je vhodné ich pridať do jablkového kvasu pre aspoň jemné ochutenie a vôňu inak chuťovo nevýraznej jablkovice
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 32.201 (?), 16.12.2018 10:29
Nezlobte se, ale ty rady jste si měl nechat pro sebe. Míchání kvasu samo o sobě určitě nezpůsobilo ten zápach. S tím zvýrazněním pachutí po naředění pálenky mám stejnou zkušenost. Ale jak chcete naředit pálenku na vyšší lihovatost bez použití čistého vysoko procentního lihu? A přidání konzervovaného ovoce do kvasu za účelem jeho zkvalitnění bych pro výrobu kvalitního destilátu taky nedoporučoval. Raději kvalitní jablkovice s jeho typickou chutí a vůní, než rádoby voňavá kompotovice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika