Vypeckovat svestky?



Efs - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (93) - 38.5 (?)
24.1.2018 22:09

Vyzkoušel jsem oboje (u švestek, myrobalánů a třešní). Vypeckovaná kořalička mi chutná nesrovnatelně více nežli ta nevypeckovaná. Mnozí v mém okolí však mají úplně jiné chutě. Já mám radši tu ovocnou než jádrovou chuť i vůni. Vyzkoušejte jedno i druhé, vyberte si a nenechte si pak do toho mluvit:)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
Efs - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (93) - 38.5 (?), 24.1.2018 22:09

Vyzkoušel jsem oboje (u švestek, myrobalánů a třešní). Vypeckovaná kořalička mi chutná nesrovnatelně více nežli ta nevypeckovaná. Mnozí v mém okolí však mají úplně jiné chutě. Já mám radši tu ovocnou než jádrovou chuť i vůni. Vyzkoušejte jedno i druhé, vyberte si a nenechte si pak do toho mluvit:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 84.190 (?), 25.1.2018 8:12


Tak sbírat švestky a loupat z nich pecky, se mi zdá velice obtížné.Pokud je nebudu chtít pálit, tak je přecedím před pálením.To jde dobře.Odvezuli to do pálenice, tak tam to udělají za mě.To je po technické stránce, tak nevím co se tu řeší.A po té chuťové je to podobné.Jestli si někdo zavede pálírnu a dělá to tak, jak jsem popsal,(pecky odstraní)tak k tomu má asi nějaký důvod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 25.1.2018 8:50

nebudu chtít pálit, tak je přecedím před pálením.To jde dobře.Odvezuli to do pálenice, tak tam to udělají za mě.

U Vás v pálenici cedí kvas před pálením? Přiznám, zatím jsem takovou pálenici neviděl. Pravda, neviděl jsem zdaleka všechny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 84.190 (?), 25.1.2018 9:43

Najděte např. Palírna K -víc u S-laného a podívejte se na Přípravu kvasu a zpracování ovoce na pálení.Pak, třeba napište, jestli to cedí, nebo jak jste tomu rozuměl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 25.1.2018 11:39

Recykllujeme tu mnohokrát diskutované téma. Existují lidé, kteří při zakládání kvasů vypeckují i třešně, jablka, hrušky oloupají a vykrájí jádřinec. Samozřejmě tvrdí, že taková pálenka jim chutná líp. Pak jsou tací, kteří jablka a hruška ani nepomelou, jen je zalijí vodou s cukrem, i to jsem viděl.
  Mně se osvědčilo následující:
   Broskve vypeckovat vždy při zakládání, meruňky buďto vypeckovat (když je jich málo) nebo přecedit zkvašené. Hrušky pomlet, jablka zmoštovat. Švestky kvasit s peckami, jestli cedit před pálením nebo ne, na to nemám jasný názor. Pokud nemáme kotel s míchadlem a platíme energii (nač zahřívat pecky?), má přecezení kvasu před pálením jistou logiku. Do kvasu lze vrátit trochu vylouskaných jader. U sofistikovaného pálení s míchadlem ponechané pecky zvýrazní a vylepší chuť slivovice, u durancií zcela přesvědčivě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 35.48 (?), 25.1.2018 17:13

Zdravím,

u hrušek jste zapoměl odstranit všechny stopky, upravit pH a přidat vodu

pecky odstranit když tak před pálením - před kvašením 2-3 t chci u toho někoho vidět a u některých druhů to ani nejde- preferuji pálení s peckou energetická náročnost s peckou či bez si myslím je zanedbatelná

jablka jen z moštu se mě zdají taková fádní -preferuji halb und halb.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 25.1.2018 20:54

u hrušek jste zapoměl odstranit všechny stopky, upravit pH a přidat vodu

Mluvil jsem jen o tom, co dělám s plody. Okyseluju nejen hrušky,  i kvasy z broskví, meruněk a třešní. Vodu nepřidávám.

jablka jen z moštu se mě zdají taková fádní -preferuji halb und halb

Taky jsem to tak dělal. Rozdíl velký není. Mám velký lis, tak to nedá až tolik času a s moštem se líp pracuje

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 243.114 (?), 25.1.2018 17:23

Cedí wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 25.1.2018 12:00

Odkôstkovanie (odpeckování) slivek s následným spálením kôstok je mimoriadne prospešná vec...

...v prípade, ak sú slivky napadnuté škodcom čierňavkou (tmavka švestková). Zabráni to rozširovaniu tohto nebezpečného škodcu. (viď vlákno "Nový škůdce na duranciích...").

Iný zmysluplný benefit odkôstkovávania nevidím.    IH 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 55.38 (?), 25.1.2018 18:57

Ale předpokládám, že pokud by ty infekční pecky v kotli přešly varem bude škůdce zničen a nebude se dál šířit ať by už byly vyhozeny kdekoliv.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika