Vydrží kvas ze sladu?



host - 90.172 (?) 
15.3.2017 14:30, zobrazeno: 5196x

Měl bych prosím dotaz na zkušené. Vydrží mě kvas ze sladu(ječmen) v sudu pod kvasnou zátkou(bez přístupu vzduchu), poté co již skončilo kvašení? Bohužel se mě z technických důvodů posunul termín pálení v palenici skoro o měsíc a tak mám obavu, zda se kvas neznehodnotí. Předem díky za odpovědi. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 159.180 (?), 15.3.2017 14:56

No nevím, asi bych se bál. Obilný kvas dělám v létě, kdy mi to v garážií kvasí při stálé teplotě cca 20 st.C. Od přidání kvasnic mi to kvasí týden až 9 dní a jde to hned do kotle. Neodvážím si tipnout dobu skladování ani při dokonalém uotěsnění. Ale podělte se potom o zkušenost, jsem taky zvědavl, zda to vydrží... jo a držím palce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 15.3.2017 17:40

S uchováním vykvašeného sladu zkušenost nemám.Ale vyráběl jsem pivo a to po vykvašení se nalije do petek, k tomu půl lžičky cukru a pevně se zašroubuje uzávěr.. Vydrží v pohodě měsíc. Analogicky podle toho by se kvas mohl hermeticky uzavřít např. obručí a natlakovat přidáním trochy cukru. Vzhledem k tomu, že je již vykvašený, tak přetlak nebude takový aby odtrhl víko. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.252 (?), 15.3.2017 17:55

Hodně záleží jak kvalitně byl ječmen klíčen a poté šrot zcukřen = konečný vysoký obsah zkvasitelných cukrů = vysoká alkoholovitost kvasu, která jej dokáže spolu s panujícím chladem zakonzervovat. Obecne se obilné kvasy kvasí spíše při vyšší teplotě kolem 20C, pokud to kvasíte někde ve sklepě apod do 10-15C, tak to nevím jak prokvasí. Pivo však kvasí taky při nízké teplotě... Zajímavé je, že vám obilný kvas vypálí v pěstitelské pálenici na ovoce, ten název není náhodný, podle zákona smí pálit jen přebytky z ovoce...))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 29.160 (?), 15.3.2017 18:53

Kde není žalobce není soudce...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 15.3.2017 20:32

v pěstitelské pálenici na ovoce, ten název není náhodný, podle zákona smí pálit jen přebytky z ovoce...))

Mám ve svém okolí několik pálenic, ale žádná z nich ve svém názvu ovoce nemá. Zákon jsem nečetl, ale myslím si, že vypálit například kvas z mrkve nezákonné není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 159.180 (?), 3.5.2017 10:59

Tak jak to nakonec dopadlo? Vydrželo to vykvašené měsíc čekat???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 210.18 (?), 27.7.2017 11:21

Děkuji všem za názory a dlužím vám výsledek. Kvas vydržel 17 dní pod uzavřenou kvasnou zátkou bez přístupu vzduchu, bez toho, aby kvas přišel k úhoně na kvalitě a výsledném produktu. Teplota byla konstatntní na 19 °C.Takže závěr, když člověk není zvědavej a neotvírá víko, tak to vydrží.  Ještě jednou všem děkuji na za názory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika