Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?



Stránky: 1,  2,  3   
sneck - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 22.16 (?) 
25.10.2011 20:12, zobrazeno: 42437x

Jaky to ma efekt??bude vysledek lepsi??mate zkusenosti?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 100.238 (?), 26.10.2011 11:33

No tak... co na to rict. Vysledek je ze to neni horsi nez predtim. Zkusil jsem to a jsem z toho rozpacity. Ne ze bych neco pokazil, ale zase takovy zazrak to neni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.205 (?), 27.10.2011 18:15

Ultrazvukové vlny nemohou v žádném případě destilát "zestařit". Nicméně je toto zařízení účinné na odstranění rozpuštěných plynů, které v čerstvě připraveném destilátu vždy jsou, nicméně tyto plyny opustí každý destilát tak do tří dnů po naředění na požadovanou koncentraci a pravidelném provzdušňování, nejlépe mícháním v demižonu. Zestařování destilátů je velmi složitý proces se kterým si ani stávající věda neví rady. Jde o to, že některé složky destilátu jsou schopné reagovat se vzduchem a vytvářet nové, velmi složité, často velké molekuly v naprosto nepatrných, pro stávající analytické přístroje v podprahových koncentracích. Není nad chuťové pohárky v ústech, ty jsou nejcitlivější, dokáží spektrum chutí ocenit. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 16.110 (?), 12.11.2011 16:56

Pane šlosar, sleduji Vaše příspěvky a velmi s nimi souhlasím, ale s tím ultrazvukem, no, věci se mají tak, že jsem to zkoušel, ale dle mého názoru to nemá žádný efekt. Vloni mi to nabídli v palírně, tak jsem polovinu nechal "vyklepat" a druhou polovinu jsem si upravil doma - a teď se podržte - vzduchováním z akvária! Vzal jsem nový kamínek, novou hadičku a strčil jsem to do demižónku, spustil vzduchovou pumpu a nechal jsem to bublat 2 dny, možná, že by stačilo i méně. Slivovice nejdřív začala pěnit, tak jsem se lekl, že něco je špatně, a mezitím mi přišla návštěva, takže na proces jsem pozapoměl, a asi za 3 hod jsem se šel podívat a pěnění už bylo jen mírné, tak jsem to nechal být. Nebudu napínat, ale vzduchováním jsem získal lahodnější pití než ultrazvukem, a až si mok letos přivezu z pálenice, určitě to zopakuju i letos!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 51.179 (?), 12.11.2011 18:26

Ano - toto vzduchovani jsem tady uz nekde na jinem vlaknu take popisoval. Na rozdil od ultrazvuku s tim mam docela dobre zkusenosti. Ale ze by mi to penilo, to teda ne. Nicmene vysledek je vice nez uspokojujiici.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 16.110 (?), 12.11.2011 18:30

A to pěnění nemohlo být tím, že slivovice byla úplně čerstvě vypálená a ihned naředěná? Druhý den to už nepěnilo, tak jsem si myslel, že to tak mělo být...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 154.249 (?), 13.11.2011 17:36

Jestli pěnění mělo či nemělo být bych rešil až po ochutnání. Když chutná tak nechť i pění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 220.205 (?), 13.11.2011 9:04

Nepochybně se shodujeme v názoru na těžko prokazatelný efekt ultrazvuku, ale na vzduchování jakéhokoliv destilátu buďte hodně opatrný. Jde totíž o to, že tímto procesem nejen odstraníte z destilátu nežádoucí pachy, které jsou tak typické pro čerstvý destilát, ale vzápětí i celou řadu vonných komponent a to je škoda. Jistě máte z minula doma nějaké starší destiláty, které jste ještě "nevzduchoval", tak vyhodnoťte jejich vůně, uvidíte, že provzdušněné voní citelně méně, ale v chuti mohou být lepší, souhlasím. slosar-petr@sezam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 154.249 (?), 13.11.2011 17:34

Jak se říká "Všeho s mírou"! Vzduchuji ihned po vypálení a naředění a to takových 12 - 14 hodin. Následně na to už neprovádím "odvětrání" v otevřené nádobě ja je všeobecně doporučováno. A spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 14.97 (?), 20.11.2012 11:34

To je divný. Opravdu se nenajde nikdo, kdo by tu potvrdil příznivý efekt toho ultrazvuku? Jeden známý říkal, že zkoušel před aplikací ultrazvuku a po něm (hned v pálenici) a sklenka po ultrazvuku byla prý výrazně lepší.

Teď jsem domluvil s jedním výrobcem ultrazvukových čističek a prý se to skutečně používá (no, je to prodejce, že). Jen v papírovém návodu je prý napsáno, že se do ultrazvuku nemají dávat hořlaviny. Nicméně ústně potvrdil, že se tak děje a není problém - na vlastní nebezpečí.

Uvažuji, jestli si mám koupit raději ultrazvuk (cca 1000 Kč) nebo akvarijní provzdušňovadlo. 

Něco s tím musím udělat, protože příbuzenstvo mi vše vypije dřív, než je slivovice dost zakulacená.

Aleš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika