Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?



j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 51.179 (?)
24.12.2015 16:44

A ještě něco - nemám nic proti ultrazvuku. Nicméně jako nutný bych jej viděl v případě že dneska pálím a zítra mám slivovici doručit na svatbu. Pokud mám ale čas nechat pálenku půl roku stát tak je to zbytečné, nicméně neškodné.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 216.164 (?), 8.1.2015 14:18
Ultrazvuk nic nezestaří, nic nevylepší, nezbaví destilát žádných vad. Jen ho odplyní a o pár dní ji posune v čase. Totéž dokáže pouhé samovolné odvětrání. Jak psal zpočátku p.Šlosar. Tento a i jiné způsoby jsou vhodné jen pro případy kdy je třeba pálenku, likér, vlastně jakoukoli lihovinu, brzo konzumovat. Pro lidi nedočkavé. Ale v žádném případě nenahradí samovolné zrání a pozvolnou oxidací a chemické reakce které v ní probíhají. V konečném důsledku mu spíš ublíží. Jedinou výjimku a ospravedlnění bych snad viděl jen v případě zasažení destilátu úkapovými složkami. Ale správné oddělení úkapu je pro praktiky triviální záležitost. Horší to už je se složkami dokapovými, čistotou aparatury a potažmo zákaly které tímto vznikají. A svádí se to na vodu... S tímto si žádné stařicí metody neporadí. Ale zpět k tématu. Co se týká staření a zvyšování kvality zkoušelo se leccos. Bez větších úspěchů. Např. ozon, vysoké tlaky, zahřívání apod. Viz. např. obrázek, kdy poptávka po kvalitním absinthe převýšovala výrobní možnosti, byly snahy vyhnout se klasickému zrání anebo ještě zlepšit kvalitu. Rafael
Staření pomocí ozonizovaného kyslíku, Francie 1895.
Staření pomocí ozonizovaného kyslíku, Francie 1895.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 103.78 (?), 23.11.2015 13:56

To je obrázek jak ze staré Verneovky. Vynáílez zkázy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 110.40 (?), 28.11.2015 20:52

Udelal jsem nekolik pokusu ve snaze zakulatit jabkovici. Zahrati na 76C, protrepavani v lahvi, odvetrani a probublani CO2 v sifonove lahvi. Nejlepe hodnocene vzorky byly pri probublani v sifonove lahvi. Musi to byt sklenena lahev, ta s opletem z kovove sitky. Vejde tam presne 1 ltr - po rysku. Palenku je nutno pod tlakem v lahvi protrepat a pockat asi 10 minut. Pak pres trychtyr opatrne pretankovat do lahve. Pozor, hodne to peni, prepoustet pomalu.  Palenku nepit hned, je nutno ji zbavit CO2 nekolikerym protrepanim - plyn vysumi. Opatrne vypoustet plyn pres pootevrene vicko. Protrepat lze v lahvi s vetsim objemem. Ochutnejte az na druhy den a srovnejte s neuoravenou palenkou. Vzorky jsem testoval na 5 lidech a 4 z 5 hodnotili lepe tu osetrenou - jako sladsi a mene skrablavou, jemnejsi vune. Jsem zvedavy na pripadne ohlasy, timto lze osetrit jen 1 litr, takze, pokud se to nepodari, tak se nekona velka skoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.54 (?), 24.12.2015 10:55

Tak nějak po ethanolové aféře (z našeho kraje) jsem také propadl panice ze strachu o zdraví. Takže nechávám slivovici i odvětrat i protáhnout ultrazvukem. Tu "kavitaci" si představuju jako protřepání coca-coly, akorát se třepe trochu rychleji (40 000x za vteřinu) a místo bublinek CO2 unikají plyny jako methanol. Rozdíl na čerstvé pálence rozpozná i úplný laik a také více chutná i ženám. Za jak dlouho ji chuťově dožene nešejkrovaná jsem netestoval. V každém případě ultrazvuk neublíží, pokud se to nepajcuje zbytečně dlouho (pak se vytřepe i část toho dobrého). Já mám doma opravený vyřazený průmyslový generátor 40 kHz a vysoký výkon pouštím do sonotrody zapíchlé do hladiny slivovice v nerez hrnci. Nemám tedy ultrazvukovou čističku (vanu) ale je to jedno. Kdybych nepálil v certifikované pálenici, ale doma, určitě bych ten ultrazvuk nevynechal. Ovšem tím nechci hanit léty prověřené kolony po prarodičích (myslel jsem spíše na studentské samo doma).

Dobrou slivovici ale dělá páleničář. Pokud ten to nezvládne a přikape tam nějaký hnus, ultrazvuk jen trochu poopraví.

Závěr: Při koštování se sousedy patřila ta moje (po ultrazvuku) mezi ty lepší, ale nikdy nebyla absolutně nejlepší. Tak možná letos... :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 51.179 (?), 24.12.2015 16:41

Ach jo... to jsou splácané hrušky s jabkama. Tak předně nešlo o etanolovou aféru, ale metanolovou, ale to je zřejmě překlep. Dále - strach o zdraví je na místě pouze v případě, že máte alkohol z nějakých pochybných zdrojů nebo tzv. "oddenaturovaný". V tom případě ovšem ani odvětrání ani "protáhnutí ultrazvukem" nepomůže. To je jako jít do lijáku s novinama nad hlavou. V případě takové paniky tento alkohol za stálého míchání vylejte do kanálu. Pokud máte pálenku vyrobenou z vašeho vlastního (nebo důvěryhodného) kvasu, pak nejenže není panika na místě, ale ultraznuk může a má pozitivní účinky. Nicméně nutný není. To co píšete, že se vlastně jedná o "protřepání" je docela výstižné. Nicméně, tvrzení že unikají "plyny jako metanol" je trochu mimo. Metanol při nějaké "normální" teplotě skutečně plyn není a nikdy nebude. Ten neuniká, navíc je (pokud je) vázán poměrně značnými mezimolekulárními silami v roztoku a ani energie dodaná ultrazvukem jej nedonutí vyprchat. Tedy ani "odvětrání"...To je ale na delší teoretickou stať. Navíc je přítomen v zanedbatelném množství. Tedy u pálenek z ovocných kvasů, ne u rozdestilované okeny nebo nemrznoucí směsi do ostřikovačů. Chuťový rozdíl mezi čerstvou a "ultrazvukovanou" pálenkou je fakt, ale taky je fakt že ultrazvuk z patoku dobrou pálenku neudělá. Jestli pálíte v certifikované pálenici nebo doma na to nemá žádný vliv. Někdy když vidím přístup obsluhy v "certifikované pálenici" tak bych spíše viděl přínosnější černé domácí pálení poku se děje s dostatečnými znalostmi o procesu jak kvašeni tak destilace. Takže natvrdo a nakonec: ULTRAZVUK VÁS METANOLU (POKUD JE PŘÍTOMEN) NEZBAVÍ. Ale neuškodí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 51.179 (?), 24.12.2015 16:44

A ještě něco - nemám nic proti ultrazvuku. Nicméně jako nutný bych jej viděl v případě že dneska pálím a zítra mám slivovici doručit na svatbu. Pokud mám ale čas nechat pálenku půl roku stát tak je to zbytečné, nicméně neškodné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.62 (?), 10.2.2020 14:01
Koupil jsem. Ultrazvučil. 6min, odlel, dalších 6min, odlél, pak ještě 6. Potom jsem se z toho tak ožrál u koštovaní. Ultrazvukem palenka dokonce se stala čím víc hnusnější. Čím dýl tím kulatosť sladkosť mizla. Vůně strácela. Dokonce mě připadlo že zhořkla. Rozhodně nedoporučuju.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.142 (?), 2.2.2020 20:47

super poznatek chtel jsem si ultrazvuk zakoupit ale asi ne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika