Teoretický výnos



Stránky: 1,  2,  3   
Onfrapal - (38) - 125.87 (?) 
2.9.2018 13:29, zobrazeno: 16509x

Dobrý den, rád bych se zeptal zda má někdo zkušenosti s tímhle:

Mám založený kvas a má dva údaje. Objem a obsah alkoholu.

Zajímá mě teoretický výnos po vypálení.

Ať se to dobře počítá tak máme objem 100l kvasu s obsahem alkoholu 10%.

Pálení se někde zastaví při protíkání 30% pálenky. Jaký je teda teoretický výnos?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
EL Edgar - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 165.187 (?), 2.9.2018 18:41

Matematická úloha pre pobavenie? Asi áno... Ak nie, tak aby sa výsledok aspoň trochu blížil realite sú potrebné ešte ďalšie údaje. Aké množstvo metylu pôjde von? A hlavne kto, a ako určil presný percentuálny podiel alkoholu v kvase?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Onfrapal - (38) - 125.87 (?), 3.9.2018 13:43

Dobře, zkusíme se na to podívat ještě dál.

Dejme tomu, že kvas je změřen vínoměrem, není to nic moc, ale lepší podmínky doma neudělám nebo spíše nemám. A vzhledem k množstí si dovolím říct, že se odlije max 0,5l. Další "proměné" bych vynechal, určitě je spousty dalších faktorů co to ovlivní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 131.199 (?), 3.9.2018 22:47

Dobrý večer

já bych na to šel trošku z jiné strany, obvykle výtěžnost ze 100 kg ovoce je cca 5-10 litrů 50 procentního alkoholu. Což je samozřejmě jen odhad ovlivněný složitými procesy kvašení a surovinou z které bude pálenka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 14.170 (?), 3.9.2018 23:34

To je zajímavé. Netušil jsem, že výtěžnost u pálenek je tak mizerná. Pokud předpokládám, že po vykvašení má produkt 8-10% alkoholu což bude asi nejběžnější rozpětí, obsahuje 100 l 8-10l 100%alkoholu. To mi z toho při pálení 1/2 zmizí?

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 4.9.2018 14:06

Pokud předpokládám, že po vykvašení má produkt 8-10% alkoholu, obsahuje 100 l 8-10l 100%alkoholu.

Mýlíte se. Vínoměrem měříte jen tekutinu. Kvas není víno, obsahuje nemálo pevného balastního podílu.

To mi z toho při pálení 1/2 zmizí?

Něco se vylije, něco se při destilaci vypaří, něco se vůbec nevydestiluje a zůstane v kotli. To vše u dvoukotlové techniky 2x.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 110.96 (?), 4.9.2018 22:41

Ahoj. Výnos - 11 až 13 kg švestek = cca 1L 50 % slivovice, při správně vedeném kvasu, destilaci a dobré cukernatosti. Houdini.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 219.46 (?), 5.9.2018 1:31
Přesně jak piše pan Vysloužil, to co pisete by platilo pouze u cisteho vina. Když budete mit pruhlednou nadobu na kvas, tak uvidite, ze v lepsim pripade je podil tekuteho vuci pevnemu 1:1, ale to jen u opravdu stavnatych svestek, jinak je tekutiny spis mene. Ale to huste vam tam zase doda tu vytecnou chut a aroma👍 Jinak vyteznost z bezneho ovoce jablka, hrusky, tresne, merunky, je kolem 6 az 8 litru 50% palenky ze 100 kg ovoce, pokud je idealne zrale a spravne vykvasene. U švestek o neco vice 8-10 litru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 112.2 (?), 5.9.2018 15:38

Z běžných kvasů bývá výtěžnost 3-7.5l ethanolu ze 100l kvasu. Jak kdo naředí je vjec jiná.

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.40 (?), 5.9.2018 18:26

Je to teoreticky velmi jednoduché. Ale prakticky už moc ne.
1°Bx = 1kg cukru ve 100l roztoku.
Z 1kg cukru vznikne prakticky 0,5l lihu nebo 1l 50%.
Ale jak psal p.Vysloužil tak kvas obsahuje spoustu balastu. Pecek, slupek, dužnin, jádřinců apod.
Tak je třeba počítat fact jen s tekutým podílem.
A aby to nebylo tak jednoduché, tak je třeba zohlednit i to, že ten tekutý podíl je vsáknutý i do těch dužnin.
Navíc jak psal, při každé destilaci je třeba počítat s jistými ztrátami lihu. Vždy nějaký zůstane ve vařáku nebo se přes i kvalitní chladič odpaří.

Rafael.

P.S. Pobavil mě výrok p. El Edgar:

"Aké množstvo metylu pôjde von"

(Pokud vím, tak ještě není známá a vynalezená technologie která by byla schopná odstranit metyl z ovocných destilátů o kterém je známo, že ze své povahy víceméně těká v průběhu celé destilace).

*

Omlouvám se za OT, ale přiživování a udržování při životě takových tlachů mě vždy nadzvedne!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika