Švestkový kvas - bílá plíseň



host - 236.138 (?)
20.12.2018 19:39

Lít nějaký olej do meziprostoru mezi plovoucí víko a stěnu nádoby...

Souhlasím s Vámi, věru prasárna!! Ale proč jste to doporučoval a ptal se? A proč jste se divil, že to neznám? Ostatně, proč máte takový strach ze vzájemné konfrontace destilátů, které jistě považujete za výborné, bez ohledu na provenienci. Mnozí čtenáři si budou myslet, že se nějak obáváte, prostě, že máte strach, a já si to myslím také. Hezké svátky pane Rafaeli, ale pro mě jste jen nějaký ustrašený z Valašského království. Nepodepíši se mailem jen, PŠ

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 56.141 (?), 18.12.2018 17:44

Jeden takový sud má cenu cca 3 - 5l slivovice a vydrží hodně dlouho.
Je to velká investice?


Já ty mé od prvního prodejce u nás mám už přes 20 let a cena se moc nezměnila. A pořád jsou jako nové a určitě mě přežijí.
Poprvé jsem je získal v blízkém Seliku před cca 40 roky. Ale ty byly bez spon a víka byla bez těsnění a byly uraženy výstupky na uchycení spon.
Tak jsem to tehdy řešil teplou plastelinou a gumovou palicí.
A s velkým gustem, i když jsem měl k dědovi velkou úctu, jsem ty jeho velké dubové a modřínové kádě s radostí rozebral, rozřezal a spálil...

Kdo má zkušenosti s dřevěnými kvasnými nádobami, jejích údržbou a tak, musí mi dát za pravdu.

*

Ještě mi nedá, kdysi někteří v mém okolí si nemohli vynachválit takovou "vychytávku". Kvas v klasických popelnicích nebo nebo jakýchkoliv ocelových barelech.

Ale k jejich cti musím ještě dodat, že tam byly ty kvasy umístěny v plastových pytlích.

Rafael.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 19.12.2018 9:01

Jeden takový sud má cenu cca 3 - 5l slivovice a vydrží hodně dlouho.
Je to velká investice?

Není. Tedy pro někoho. Osobně mám dva problémy:
1. Uzavíratelné sudy nelze štosovat do sebe a zabírají dost místa. Do sklizně se musejí někde uskladnit
2. V případě úrody jako byla letos, by jich bylo třeba asi deset

Staré dřevěné škopky jsou krásné bednářské dílo, ale na kvas byly za trest. U tchána jsem je zažil, mě to naštěstí minulo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 19.12.2018 18:33

Myslím, že jste se jaksi "zapomněl" vyjádřit k mé výzvě, protože jedině vzájemnou konfrontací se můžeme (te) něco dozvědět. Aplikaci oleje nikomu ze čtenářů nedoporučuji, to víte azeotropie je svinstvo a nic s tím nenaděláte. Žádný olej není tak nevinný, aby neměl "lehčí"složku a ta vám při destilaci lutru chuťově destilát zatíží. A sudy se spodní výpustí již publikoval v roce 1945 Ing. Dr. O. Vondráček ve své publikaci Výroba lihu a ušlechtilých pálenek z ovoce, str.32, druhé vydání. PŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.141 (?), 19.12.2018 22:14

Nezapomněl, udělal jsem to úmyslně...
*
Ano, tu knihu znám. První vydání 1930, druhé 1945.
A už tehdy, pro někoho v době prehistorické, se již doporučovaly kvasné uzávěry! Aspoň v odborné literatuře i když ji tehdy bylo pramálo.
*
Ještě mi nedá, nevrátit se k tomu oleji:
Měl jsem štěstí když takové nádoby Baumax vyřazoval ze svého sortimentu a levně jsem je nakoupil. A po přečtení návodu k nim jsem byl doslova šokován. Lít nějaký olej do meziprostoru, mezi plovoucí víko a stěnu nádoby mi přišlo jako neskutečná prasárna. A taky to, že byly vyrobeny někde na Balkánu.
Ale časem jsem zjistil, že to není žádná "balkánská vychytávka", ale celkem standardní způsob skladování vína apod., kdy je potřeba odpouštět a zamezit styku obsahu se vzduchem.
Ale nikdy jsem tam olej nenalil, používal jsem je jen jako macerační nádoby k přípravě likérů. Tam přístup vzduchu nevadí, ba naopak přispívá k zrání.
(Ty nádoby mají víka dvě. Jedno plovoucí a druhé krycí a samozřejmě, že bez toho oleje nebo nafukovací duše netěsní).
*
Pane Vysloužile, ale to asi určitě víte, na skladování, stohování jsou ideální vinařské nakvašovací V - kádě. Ale mi se na nich nelíbí, že jsou moc velké, vysoké, že běžně nedosáhnu na jejích dno apod.
Jednou jsem do jedné po hlavě ze žebříku spadl..., a od té doby je nemám rád.

Rafael.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 20.12.2018 12:06

Nejde jen o stohování nádob. Ovoce je plno druhů a úrody se rok od roku liší. Dvě tuny jako letos se opakovat nebudou, někdy je naopak - u vzácnějšího či drobnějšího ovoce jako broskve, maliny, aronie - zapotřebí vykvasit jen několik desítek kg. Potřebujeme proto nádoby různých velikostí a někdy se nevyvarujeme improvizací. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 20.12.2018 19:39

Lít nějaký olej do meziprostoru mezi plovoucí víko a stěnu nádoby...

Souhlasím s Vámi, věru prasárna!! Ale proč jste to doporučoval a ptal se? A proč jste se divil, že to neznám? Ostatně, proč máte takový strach ze vzájemné konfrontace destilátů, které jistě považujete za výborné, bez ohledu na provenienci. Mnozí čtenáři si budou myslet, že se nějak obáváte, prostě, že máte strach, a já si to myslím také. Hezké svátky pane Rafaeli, ale pro mě jste jen nějaký ustrašený z Valašského království. Nepodepíši se mailem jen, PŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.196 (?), 20.12.2018 22:00

No, jo, myslím si to já, myslíte si to Vy, ale používá se to, vyrábí se to a i prodává. Takže to fungovat bez nějakých kontaminací musí.
(Ten olej plave na hladině, nemá snahu se rozpouštět, mísit se..,).
Že se to nám dvěma nelíbí, je věc jiná.
*
Ale po pravdě napsáno, znát tu technologii v době kdy jsem ve větším množství vyráběl ovocná a bylinná vína, určitě bych do toho šel.
Přece jen to věčné stahování do stále menších a menších nádob aby byly plné a ne vystavené oxidaci bylo dost otravné a časově náročné.
Což u uskladňování pálenek a likérů zas tak až moc potřebné není...
A v případě ovocných kvasů, jejích uskladňování vůbec protože ty se postupně spodem většinou neodebírají a destilují se z jednotlivých nádob najednou...
*
Co si myslí někteří čtenáři, nebo Vy je mi úplně jedno. O žádnou reklamu, zviditelňování nestojím.
A pokud někde něco píšu, hlavně Deslik, tak je to o tom, že jsem chtěl v době internetu, zahraničních homedistillerů pokusit se o něco podobného i v naší malé kotlině.
Přišlo mi škoda, že nemáme nic podobného.
Snad jen mimo p. Ladislava Spergla s jeho tech-info.cz a tak jsem chtěl taky trochu přispět k nějaké osvětě, aby ti naši mladí, naši nástupci, to měli jednodnodušší než my staří "pokusníci".
Pokusy - omyly, bádání a spousta slepých uliček. A hlavně vymýcení dlouholetých mýtů - typický příklad methanol a "domácí otravy"..
Snad jsme s Deslikem některým nadšencům v tom směru pomohli.
*
Na závěr bych ještě rád přidal takové mé motto, citáty:
Největšími nepřáteli domácích vinařů, likérníků apod jsou:
-zjednodušování a alternace osvědčených postupů
-chamtivost
-netrpělivost
-chlubivost, ("každá liška chválí svůj ocas").

Rafael.
P.S.
p. Vysloužil:
Potřebujeme proto nádoby různých velikostí a někdy se nevyvarujeme improvizací.
Ano, to jsou, měl jsem s tím taky jisté a velké problémy. Demižony s úzkými hrdly a "malé" plastové, třeba ty doporučované p. Šlosarem..., těžko utěsnitelné díky širokým víkům. Taky jsem je samozřejmě používal, alternativa nebyla a myslím, že i dnes není.
Ale po přejití bouřlivého kvašení, nebo i dokvašování jsem to vždy přelil do lépe utěsnitelných nádob... Třeba i do většího množství skleněných demižonů...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.119 (?), 20.12.2018 22:42

Mnozí čtenáři si budou myslet...

Pane Šlosare, já nemám tu nutnost a ani si nemyslím, že by se musely "vyměňovat" vlastní výtvory.  A soustavně někoho "vyzývat" ať se "poměří" i když ten druhý nechce... u Vás stará obehraná písnička (nebo snad exhibicionismus?).

A každý se musí rozhodnout sám, so si z "rad a porad" zde uvedených pro sebe vybere...

No taky Vám přeji "hezké a veselé svátky"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 23.12.2018 19:02

Pane Rafaeli, výměnou destilátů demonstrujeme jenom ukázku toho, kam jsme to dotáhli v kvalitě výrobků, nic jiného. A exhibicionismus je něco jiného, to jste nezvolil vhodné cizí slovo, zde se na veřejnosti nic nepředvádí. Jinak i já Vám přeji hezké svátky, ovšem bez uvozovek. PŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.119 (?), 23.12.2018 20:12

Dobrý den,

No pane Šlosare, jak je vidět jste na pana Rafaela přímo vysazený … již podle ev.čísla jste mohl poznat, že to bylo od jiného přispěvovatele … bohužel můj názor z příspěvku nezměníte (na to jsem se setkal s příliš mnoha účastníky těchto koštů). No a ty uvozovky jsem tam dal proto, aby se to oddělilo od předchozí části. Tož tak … hezké svátky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika