Palenka z vína



host - 236.138 (?)
7.2.2020 18:58

Můžete také použít kys. fosforečnou. Kyselé prostředí při 2D je důležité, protože vápenaté ionty se strhávají do destilátu a je třeba je převést na nerozpustnou versi, třeba síran vápenatý. Dosažení pH 6 je dostatečná kyselost, ale bez pH papírků a dobrého promíchání se neobejdete. Při této nepatrné kyselosti bych se koroze měděného povrchu neobával, ale principiálně máte pravdu. PŠ 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 103.78 (?), 29.1.2020 14:56

Já teda nejsem chemik. Ale nezlobte se, ale ten postup s přídavkem vápna do 1D a dolitím H2SO4 před 2D se mi nezdá. Napřed se pracně zbavujete síry vysrážením do nějaké sloučeniny, která je neropustná - no dejme tomu. Akorát bych použil vápno vyHAšené, nikoliv vyKVAšené. No a pak když se síra konečně vázaná v nějaké sloučenině už neodpařuje, tak sakra proč před 2D tam lejete 20% kyselinu sírovou (H2SO4), která tu síru zase obsahuje??? Přece před koncem 1D už to máte usazené, tak ten brajgl vylejete a do 2D přijde to, co prošlo destilací BEZ síry - té jste se zbavil vylitím zbytků po 1D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 103.78 (?), 29.1.2020 15:04

A když použijete to nehašené vápno, tak při styku s H2O se vyvíjí teplo a výbušný plyn. No nevím, kolik toho přidáváte, ale v pálírně bývá otevřený oheň a ten (asi) vodík v horkém kotli není dobrý...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 29.1.2020 17:08

Kde jste to slyšel o tom výbušném plynu? Při hašení vápna uchází tak akorát vodní pára, pokud se příliš zahřeje. Což nehrozí, vápna se do kvasu přidává oproti jeho objemu jen malém množství.
Bod varu kyseliny sírové je nad destilační teplotou, do destilátu se nedostane.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.13 (?), 19.1.2023 12:59

Ako deti sme sa hrávali tak, že do krabice od sunaru sme dali kúsok nehaseného vápna, pridali trošku vody a zavreli vrchnákom, v ktorom bola dierka. Potom sme k dierke priložili otvorený oheň. Ozval sa výbuch a vrchnák zaletel do diaľky. Takže pri hasení vápna naozaj vzniká výbušný plyn.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 237.198 (?), 19.1.2023 13:52

To se tam dával karbid.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 236.138 (?), 31.1.2020 21:25

Věřím Vám, že nejste chemik, fakt jo. PŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.37 (?), 7.2.2020 14:08

Ďakujem pán Šlosar, toto je pre mňa veľmi cenná informácia. Zamýšľal som sa ale nad nutnosťou okyslenia H2SO4. Trochu sa obávam tvorby rozpustných meďnatých zlúčenín, ako aj toho že mi zriedená horúca H2SO4 časom zožere aparát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 236.138 (?), 7.2.2020 18:58

Můžete také použít kys. fosforečnou. Kyselé prostředí při 2D je důležité, protože vápenaté ionty se strhávají do destilátu a je třeba je převést na nerozpustnou versi, třeba síran vápenatý. Dosažení pH 6 je dostatečná kyselost, ale bez pH papírků a dobrého promíchání se neobejdete. Při této nepatrné kyselosti bych se koroze měděného povrchu neobával, ale principiálně máte pravdu. PŠ 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 134.156 (?), 12.3.2021 11:15

Dobrý den, proím upřesněte 1% z 80l nebo 8l?? Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 81.144 (?), 19.1.2023 16:16
Před mnoha lety jsem měl možnost ochutnat pálenku z vykvašeného moštu, ale nevím jaká to byla odrůda vína. Nebyl to žádný druhák, ale nebylo to ani hotové víno tak jak ho známe, když si ho koupíme někde ve sklepě. Vypáleno na dvoukotlové klasice. Nedalo se to pít za mě pít jak to bylo ostré... Dostal jsem několik lahví 50% darem a postupně se to po trochách přidávalo do višnovky s rumem. Po deseti letech se to zakulatilo, obrousiyi se hrany a z toho zbytku který zůstal se to celkem pít už dá a má to i chut a vůni, kterou nezabije ta ostrá lihovitos. Nicméně višnovku připravuju hlaně z merunkovice, která podpoří ovocnou chut. Vínovice je pro mě taková dřevitá... A co se týká toho vyhašeného vápna, tak to do kvasů doporučují to přidávat na upravení?. Jednou sem to zkoušel ze zvědavosti pokusně, ale jen do 1 litru a žádná reakce se nekonala, usoudil jsem tedy, že to není potřebné a že octan vápenatý pít nepotřebuju. :-D Protože to některé zdroje doporučují přidat nejen do kvasu, ale i do hotové pálenky. Prý je octan vápenatý chutově přijatelný... Já to nedělám, tak nevím...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika