Pálení vínovice a pěnění vína v kotli



host - 63.140 (?) 
1.11.2016 12:20, zobrazeno: 5546x

Zdravím, chci se zeptat, má někdo zkušenosti jak omezit pěnění vína při pálení vínovice?

Bylo mi doporučeno nalít na plný kotel trošku oleje (1 panák) nicméně nevím jaký olej a kolik přesně zvolit (kotel 150l) nerad bych aby vletěla pěna do chladiče.

Zkoušel to někdo? použít klasický třeba slunečnicový? nějaké jiné rady?

Díky všem moc za rady,
Tomáš

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 194.200 (?), 1.11.2016 16:20

V eshopu ve Vinařských potřebách lze pro tento účel zakoupit Odpěňovač, cena do stokoruny i s poštovným.Je to na silikonové bázi, mám to odzkoušeno.

odkaz=Alkoholesence.cz Schaum-ex odpěňovač 20.ml Lze myslím zakoupit i větší balení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 183.159 (?), 1.11.2016 17:58

Jakýkoliv jedlý olej pomáhá. Někteří kuchaři ho přidávají i při vaření brambor apod. aby jim to nepěnilo...
*
Nicméně si myslím, že vařák by nikdy neměl být plněn a provozován takovým způsobem aby k něčemu takovému vůbec došlo. K tomu je tam "helma" apod...
Při 1D, ale není žádný jiný důvod k pomalému ohřevu, tak se používají ty oleje.
Lepší jsou asi ty speciální, silikonové, které já bych tam nikdy, už z důvodů šetrnosti apod., nikdy nedal když to udělat jinak. A ty kuchyňské taky.
*
Ale kdo chce, tak časopis-občasník Destillery, Dr.Šimůnek se zabývá takovými přípravky pro pálenice na profesionální úrovní...
*
Jinak si myslím, že takové problémy řeší jen pálenice a průmyslové výroby

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika