Pálení jablek



Stránky: 1,  2   
host - 71.13 (?) 
3.12.2013 13:56, zobrazeno: 15404x

Dobrý den

mám dotaz k pálení jablíček, ale přidám skušenost při pálení švestek.

Může mi někdo říct ze svých skušeností, jestliže když palím jablka první pálení dva litry teče čirý lutr po dvou litrech začne téct lutr jemně zakalený?.

Moje otázka - dělám něco špatně, když nechám téct do 15% alkoholu pak aparát vypínám? Bude to mít nějaký vliv na chut při druhém pálení? 

známý říkal, že při prvním pálení nechá téct, až ke 2% alkoholu což se mi zdá málo nicméně tak nízko jsem nešel.

jiní zas říkají vypnout aparát při 35%,ale to se mi zase zdá moc brzy při prvním pálení.(vím, že tak to dělají v pálenicích kde mají kolony) 

Při pálení švestek jsem nechal téct při prvním pálení do 18% alkoholu

při druhém pálení jsem to nechal téct do 30%alk můžu říct, že po naředění je slivovička výborná.

Prosím o doporučení při kolika % vypínáte jabkovici u prvního pálení a při kolika % u druhého pálení.

Předem děkuji za jakoukoliv skušenost.

S pozdravem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 63.64 (?), 3.12.2013 18:44

Jablka jsem pálil letos poprvé a nadšenost. 1D jedu do 30, 2D do cca 55%. A pálil jsem drť, ne mošt. Zakalení při 1D je běžné, u druhé destilace bude vše čiré :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 3.12.2013 20:58

1D jedu do 30, 2D do cca 55%

Těch 30% a 55% myslíte výsledný produkt, nebo aktuální koncentraci, při níž končíte destilaci? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 63.64 (?), 3.12.2013 21:21

Aktuální koncentraci, lutr doředím na 30, a pálenku na 52. Jedu ale v "laboratorních" podmínkách. Kotlík o obsahu 10 litrů. Nejde mi o kvantitu. Chci mít trochu svojí dobrý pálenky. Sdělil jsem jen to, jak to dělám já.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 179.38 (?), 4.12.2013 11:48

Opovídám na první dotaz:

Prvním pálením vzikne lutr, a je jedno zda kalný, nebo čirý.Vydestilovat maximum možného, až do nuly.

Druhé pálení se končí na základě kvality, chuti, kterou je nutno ke konci pravidelně kontrolovat.Začít kontrolovat od 50 procent aktuálníko průtoku.Podle kvality "jádra" přepnout na dokap při cca 20-45 procent aktuální koncentraci.Procentuální rozptyl vypadá na první pohled široký, záleží na druhu kolony, kvalitě,způsobu zpracování, druhu ovoce.

Pálení je široké téma.Na netu jsou podrobné návody, rady,publikace ke stažení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.64 (?), 4.12.2013 12:31

Dobrý den, neohlídal jsem druhou destilaci kalvadosu, a zastavil jsem ji až tekl 40% destilát. Není vysloveně špatný, (v pálenicích teče běžně i pod 40), ale kdyby se to nestalo, možná by to byla vyšší liga. Z moštu pálím poprvé - dosud jsem pálil pouze z drti - takže nevím, co přesně bych měl očekávat. Uvažuji, jestli jít do třetí destilace a zajímalo by mě, jaké jsou při ní ztráty. Jde o cca 20l destilátu naředěného na 50% (zředil bych na 30% lutr). Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 179.38 (?), 4.12.2013 12:38

Nejcennější hodnota ov.pálenek se skrývá v osobité chuťi ovoce.Každou další destilací se koncentrace alkoholu zvyšuje,a aroma vytrácí.Největší ztrátou pak tedy je snížené množství aromatu, které se dalšími tepelnými manipulacemi v produktu snižují.Pak máte kvanta vysokoprocentního alkoholu, bez vůně, bez ov.chutě, který je třeba ještě dále naředit.Po druhé destilaci vzniká cca 75% výrobek, který je třeba naředit podle potřeby na výsledných 50-60%.

Nevěřím že šestkrát destilerejtyt vodka je něco extra.Navíc vodka nemá švestkové aroma,nemá o co přijít,proto je to taky jen vodka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 14.12.2013 17:26

Máte pravdu, mnohonásobnou destilací se jemná vodka nezíská, to je reklamní podvod. Tajemství jemné a tudíž náramně drahé vodky spočívá v mimořádné jemnosti lihové složky a to se destilací udělat nedá ani aditivací. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.120 (?), 14.12.2013 22:00

Co jen šestkrát destilovaná... bratři slováci již mají 7 krát destilovanou, 7 krát filtrovanou... jo to je potom materiál!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 17.12.2013 18:10

Tušíte co po té sedminásobné destilaci filtrují? Copak Vy po destilaci čehokokliv musíte něco filtrovat?? Dost se divím, že na tento Váš "příspěvek" někdo z přispěvatelů doposud nezareagoval. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika