Odstranění pachu z beček



host - 119.228 (?) 
3.12.2014 19:43, zobrazeno: 3209x

Zdravím všechny,

Měl jsem ve 4 bečkách kvas na pálenku. Nyní jsem si řekl, že zkusím udělat do jedné bečky pivo. Ale ať to umívám jak to umívám, pořád je to cítit po pálence. Mám strach, aby to nevlítlo do toho piva. Nevíte někdo, jak ty bečky vyčistit pořádně? Mám takové ty bílé 50 L s černým hrdlem a ty modré, co prodává orion.

Díky za každou radu

Roman

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 45.252 (?), 3.12.2014 20:09

Vypařit horkou vodou s octem. Ale jen tu na pivo, u ostatních beček je to úplně zbytečná práce, stačí vypláchnout od nečistot a nechat otevřené odkapat a uschnout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 119.228 (?), 3.12.2014 20:14

A nebude to pro změnu cítit octem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 3.12.2014 20:45

jj to že to bude cítit octen není nic proti tomu, že je naočkujete v 99% octovými kvasinkami a kvas se vám může zvrhnout ...

použijte louh nebo savo, ale pokud neuděláte nic, tak to pivnímu kvysu určitě vadit nebude.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 157.100 (?), 4.12.2014 11:43

Octové kvašení nezpůsobují kvasinky nýbrž bakterie. V kupovaném octu žádné nejsou. Pravda, louh má lepší čistící účinek, stejně jako si nemyslím, že by kvasové aroma z dobře vymyté nádoby bylo cítit v pivu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika