Nahořklá slivovice



host - 220.205 (?)
24.12.2012 15:25

Přepracovat. slosar-petr@seznam.cz

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
host - 220.205 (?), 2.12.2012 18:41

Děkuji, opravdu by právě tento případ mohl ohrozit zdraví či život konzumenta a věře mi, že to pan primář MUDr. Miloš Vysloužil ví také. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.143 (?), 2.12.2012 19:29

Nemusíte sa ohánět tituly, tomu věřím, že to může ohrozit zdraví či život konzumenta, ale vy jste napsal, že "malér by nastal, kdyby se švestkový kvas obohatil o nekontrolované množství rozbitých švestkových jader a pecek."

Znovu si přečtete to co jsem napsal 1.12.2012 18:35

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.4 (?), 13.12.2012 23:54

No, pročetl jsem celou tuto diskuzi ... a vůbec jsem se nedozvěděl "co s ní?", když už je nahořklá.

Letos se mi to stalo poprvé.

Jediná rada, kterou jsem tu našel byla zředit to jinou - nehořkou, to mě už taky napadlo, mám dost slivovice r.2008, to byl nic moc ročník, letošní je dobrá, jen dost hořká, tak by to asi objema prospělo :-)

Nebo máte někdo radu "co s ní"?

J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.205 (?), 24.12.2012 15:25

Přepracovat. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
allan - (12) - 4.242 (?), 24.12.2012 17:55

Ahoj jelikož jsem se k pálení v loňském roce nedostal, řekl jsem si že to spojím s letošním pálením.Dvouletý kvas ze švestek, uložený na jednom místě spolu s letošním kvasem. Ještě štěstí, že jsem pálil jako první dvouletý kvas po nějaké době mi bylo sděleno, že tam není žádný alkohol a šel do kanálu.Naštěstí letošní tekl dobře a kvalitně.Pokud vím tak tu bylo psáno, že dvouletý ze švestek vydrží, tak kde se stala chyba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 24.12.2012 21:41

Slýšel jsem i o pětiletém kvasu, zapomenutém někde ve stodole, který nebyl zkažený, a ze kterého teklo.Starý děda umřel, na kvas se zapomělo, a objevili ho po pěti létech.Švestky asi vydrží déle aniž by se kvas kazil, ale alkoholové výpary těkají stále.Mohlo by to být zajimavé, kdyby aromatické látky zůstaly, jen by bylo méně, ale zato koncentrovanějšího švestkového destilátu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.41 (?), 14.11.2016 19:24

Dobrý den, z vlastní zkušenosti konstatuji, že za nahořklostí slivovice můžou být i nahořklé švestky.Sám nevlastním ani jeden strom, tak sbírám, kde se dá.Letos mi bylo nabídnuto očesat si jeden stromek od známého, tak jsem ani na chvíli nezaváhal. Byla to nějaká pozdní odrůda, plody byly dost vyzrálé, ale dost moučné. Velice mě ale překvapila lehká nahořklá chuť. S určitými obavami jsem s pečlivostí naložil kvas, a minulý týden vypálil. Jelikož ke konci destilace teklo dost hořčin, zaříznul jsem ji již při 50%.Z 90 l kvasu 7,5 l 73%.Lehká nahořklost je cítit i ve slivovici, přestože jsem před destilací kvas přecedil od pecek.To je moje první zkušenost s nahořklostí slivovice a ponaučení, že se příště vyhnu nahořklým švestkám. Prostě člověk se stále učí. Ještě uvažuji o 3.destilaci, kde bych ještě přísněji zařízl konec (tam teklo nejvíce hořčin).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 154.23 (?), 14.11.2016 21:18
Zdravím zajtra mi idú vypáliť 180kg slivkoveho kvasu. Koľko to prosím bude litrov? Zmesti sa to do 150l kotla alebo to treba dat do 300l? A mam to v palenici vyliať cez bednicku ktorá zachytí kôstky?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 14.11.2016 22:01

Kvas se obvykle měří spíš na litry než kila. Máte jej snad v nádobách, které mají definovaný objem, tak to můžete snadno spočítat. 
   Jestli cedit kvas před pálením je optázka na niž není jasná odpověď.Pokud byste se k tomu odhodlal, doporučil bych to provést ještě doma před odjezdem. Páleník bude stěží čekat, až přehrkáte dvacet bedýnek kvasu. Ono to nejde tak snadno, kvas netvoří jen pecky a voda.
    Co se týče nahořklé slivovice. Rozumná míra hořkomandlové chuti do slivovice patří. Že by ale hořký destilát vznikl z hořkých švestek a že by takové hořké švestky vůbec existovaly, na to z hloubi duše nevěřím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 15.11.2016 7:03

U nás, se kvas dovezený do palírny váží.Po zvážení se leje do nádrže.Takže mě nezajímá jak cedit pecky, jak to budou dělat, s jakým zákazníkem dalším mě spojí, když mám jenom 150kg kvasu.Pokud vidí že jsem doma pecky odstranil, tak mi ma ně neudělají srážku.Je to práce zadarmo, takže už to nedělám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika