Merunkovice - Marhulovica



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
3.11.2017 9:17

proč nemůžu vylít tu štaprdli kyseliny přímo do zakládaného kvasu...

Můžete. Ale všimněte si, že ovoce polité koncentrovanější kyselinou v tom místě okamžitě hnědne až černá. Je to jistě jen malý kousek kvasu, který se navic hned rozmíchá a tak není vidět. Ale chci se tomu vyhnout a tak kyselinu napřed trochu zředím

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2   
Gareth - (14) - 51.60 (?), 25.7.2017 14:12, zobrazeno: 10651x

Zdravím Páleničiari, 

dnes som kontroloval svoje 3 súdky marhuľového kvasu a na ich povrchu som si vsimol biele bodky. Asi sa jedná o KŘÍS (vlastne ani nepoznam slovenský názov) ovocie bolo zberané a dopĺňané postupne. asi pred 5-timi dňami som pridal prípravok PH senker (mix kys. citron. a kys. mliečnej) od fy. Erbsloh. síce iba 1 flašu na 300 l kvasu. (odporúča sa vačšie množstvo) meraním ph tekutiny som zistil kyslé prostredie, avšak povrch (kolač) už bol neutrálny.

Napadlo ma, zarobit si do rozprašovača kyselinu citronovú a povedzme každy 2-3 den to postriekat. Čo vy na to? (mam už vytvorenú jemnú vrstvu odstraniť už teraz, alebo to možno tá kyselina cit. zniči?

no a ešte otázka k postupnému plneniu sudov.

všade sa odporúča naplniť nádoby na jeden krát, avšak častokrát to nejde. čo sa vlastne deje so vzniknutými substanciami v kvase, keď sa to natiahne a ovocie sa pridava v povedzme 2 dňových intervaloch?

mne sa napríklad stalo, že prvé búrlive kvasenie nastalo pri prvej/druhej várke a pri pridávaní ostatného ovocia to už také búrlivé nebolo.

Ďakujem za odpovede

Oravec

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
siemens - (43) - 97.94 (?), 25.7.2017 22:03

"Křís" su hnilobne kvasinky, ale to je na kazdom kvase.

Nestresuj z toho!

Cukornatost si nemeral??? To je zakladna vec na kazdom kvase a nie prilievat chemiu.Netvrdim ze chemia nepomoze ale naco to prilievat ked nemas dostatok cukru pri zakladani.

 Kazdemu kto tu zacina pisatby nezaskodilo precitst vlakna a nemusi sa pytat to co je tu uz rozobrate :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 51.60 (?), 26.7.2017 0:37

Čítam na tomto fóre už asi tri roky, vždy v čase sezóny. rubriku palenie som prelistoval asi aj vsetkych 10 stran a co ma zaujimalo si precital, ale vždy existuje viac pohľadov na vec, občas nejaké nové nápady a tak.

Cukornatosť som meral refraktometrom, pri zakladani mali medzi 12 -16 brix, ale cele to bola jedna hustá kaša. tazko povedat kolko naozaj.

teraz to ma 5 brix. a termin mam az o 14 dni. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 26.7.2017 9:48

1.Když to jde, blánu křísu je dobré odstranit. Třebas opakovaně.
2. Malé množstzví křísotvorných bakterií nevadí.
3. Okyselení kvasu je na místě (švestky a jablka kyselit netřeba) bez ohledu na cukernatost. Samozřejmě čím méně cukru v kvasu, tím je náchylnější a tím je okyselení potřebmnější.
4. Postříkávání kyselinou citronovou - nevím, jednodušší mi přijde jednorázové okyselení stabilní kyselinou (mléčnou, sírovou)
5. Naplnit nádobu naráz je dobré. Když to nejde, plní se postupně. Já považuji za lepší plnit postupně úplně zralým (spadeným) ovocem než naplnit naráz otřepaným nezralým.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 7.57 (?), 9.8.2017 14:45

Dobrý den, letos poprvé jsem založil kvas z meruňek. Po cca 4 dnech se na jedné z beček vytvořil bílý povlak. Po přečtení tohoto tématu jsem zjistil, o co asi jde, patrně se tam začal tvořit křís. Všichni píšete, že je nutno křís odebrat mechanicky a pak okyselit kyselinou mléčnou, nebo sírovou. mám proto dotaz (možná hloupý): kde koupím kyselinu mléčnou, popř. sírovou? Znám kyselinu sírovou akumulátorovou, ale nechce se mě věřit, že je to ta správná kyselina. Popř. jak ji zředit, kolik % by měla mít, aby to mělo smysl a správný efekt.

Děkuji za informace. Gregor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 9.8.2017 21:34

Akumulátorová je ta správná. Já dávám 50 ml rozředěných v litru vody (kyselina se leje do vody) na 1q ovoce. Někdo i víc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 7.57 (?), 10.8.2017 15:02

Děkuji za osvětlení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 163.94 (?), 3.11.2017 1:52

Dobrý den pane Vysloužile, mám otázku, proč nemůžu vylít tu štaprdli kyseliny přímo do zakládaného kvasu, já to tak dělám už 25 let a zřejmě špatně? smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 3.11.2017 9:17

proč nemůžu vylít tu štaprdli kyseliny přímo do zakládaného kvasu...

Můžete. Ale všimněte si, že ovoce polité koncentrovanější kyselinou v tom místě okamžitě hnědne až černá. Je to jistě jen malý kousek kvasu, který se navic hned rozmíchá a tak není vidět. Ale chci se tomu vyhnout a tak kyselinu napřed trochu zředím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 163.94 (?), 3.11.2017 11:57

Aha, děkuji za odpověď, leju to tam přímo při míchání, možná proto jsem si toho nikdy nevšimnul.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika