Merunkovice - Marhulovica



host - 129.26 (?)
17.8.2017 17:13

...posledné 2 - 3 týždne mi refraktometer stále ukazoval 5 brix, bál som sa do toho zasahovať a nejako oživovať kvasenie.

máte niekto znalosť, prečo sa zastavilo kvasenie? nedostatok výživy?...

5°Bx je taková standardní hodnota cukernatosti vykvašeného kvasu. Vůbec nic nevykvasí pod 3-2°Bx - to je taková konstanta se kterou je nutno počítat.
(Někdy je třeba zohlednit i obsah různých nezkvasitelných cukrů které refraktometr zaznamená a jejichž množství je závislé na druhu suroviny).
Takže ve Vašem případě se kvašení zastavilo proto, že bylo dokvašeno - zkvasil veškerý zkvasitelný cukr. U běžných kvasů není třeba výživu pro kvasinky nijak řešit ovoce ji obsahuje dost.

Rafael.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 248.121 (?), 26.7.2017 12:05

Pro plnění postupně platí stejná pravidla jako pro kontroly kvašení otevřením bečky. Je zde nebezpečí odvětrání CO2 vrstvičky na hladině. Ten dvoudenní interval je asi optimálním kompromisem mezi prevencí ztrát nahnitím ovoce ve skládce a počtem otevření sudu. Neméně důležitý je i způsob, jakým doplnění provedete. Mělo by být takové, aby jste průvanem či tlakovou vlnou před masou ovoce nevypláchl zmíněný CO2 z bečky. Je pro to lepší dávat ovoce po hrstech přiměřeně pomalým vkládáním tak jak kontrolujete současně, že vkládané plody nejsou nahnilé. Pomalé vkládání také zajistí, aby se z níže položeného mače neuvolnily bublinky CO2 už v průběhu vkládání, ale až po uzavření nádoby a poklepu na stěnu.

Ohledně postřiku platí totéž - je lepší sypat krystalky na povrch nebo nalít roztok, než vytvářet průvan. Pamatujte, že i CO2 okyseluje formou jak se v roztoku pod ním rozpouští/uvolňuje do/z kyseliny uhličité. (analogicky zasíření nad hladinou okyseluje rozpuštěním oxidu siřičitého do roztoku).

SfK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 26.7.2017 12:53

Já bych se odvětrání CO2 až tolik nebál. Pokud je kvašení na začátku - a to s ohledem na přidávání čerstvého ovoce nepochybně je - vyvíjí se oxidu dostatek na to, aby vniklý kyslík vytlačil. Já naopak když přisypávám ovoce do sudu (u švestek to snad ani jinak nejde), natlačím plody pod hladinu již tekutého mače. Když to nejde a tekutiny je málo, tak je rozmačkám.
   Nahnilé plody třídím hned při sběru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Gareth - (14) - 51.60 (?), 17.8.2017 11:14

Takže je to vypálené.

inak na ochranu pred krisom sa mi osvedčilo použitie sírneho knotu. 

z 270 l kvasu som získal 20,6l 52 percentného destilátu. asi 7,6 l výnosnosť. 

do kvasu som pridaval i 2 kg cukru, v pálenici mi povedali, že destilát je kvalitný, ale že mohlo vytiecť i viac, vraj prvá destilácia bola relatívne slabá. 

posledné 2 - 3 týždne mi refraktometer stále ukazoval 5 brix, bál som sa do toho zasahovať a nejako oživovať kvasenie. 

máte niekto znalosť, prečo sa zastavilo kvasenie? nedostatok výživy? 

úroveň alkoholu v kvase bola podľa vínometra okolo 6 percent

dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 129.26 (?), 17.8.2017 17:13

...posledné 2 - 3 týždne mi refraktometer stále ukazoval 5 brix, bál som sa do toho zasahovať a nejako oživovať kvasenie.

máte niekto znalosť, prečo sa zastavilo kvasenie? nedostatok výživy?...

5°Bx je taková standardní hodnota cukernatosti vykvašeného kvasu. Vůbec nic nevykvasí pod 3-2°Bx - to je taková konstanta se kterou je nutno počítat.
(Někdy je třeba zohlednit i obsah různých nezkvasitelných cukrů které refraktometr zaznamená a jejichž množství je závislé na druhu suroviny).
Takže ve Vašem případě se kvašení zastavilo proto, že bylo dokvašeno - zkvasil veškerý zkvasitelný cukr. U běžných kvasů není třeba výživu pro kvasinky nijak řešit ovoce ji obsahuje dost.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika