Macerování bylinek



host - 204.98 (?) 
2.3.2016 14:16, zobrazeno: 11061x

Kde kdo vyrábí bylinné kapky nebo likéry. Tak mne napadlo, je lepší macerovat byliny ve vodě a pak dolít líh, macerovat byliny ve směsi lihu a vody nebo macerovat byliny v lihu a naředit vodou? Leckdo odpoví, že v každé kapalině se vymacerují složky, které jsou v ní rozpustné. No jo, ale co je nejlepší? Co když některé složky v macerátu spíše vadí?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 248.32 (?), 3.3.2016 15:38

Nejprve uvedte co od toho očekáváte?

Zkuste likér na způsob becherovky.

Víte jak se originál becherovka vyrábí a co obsahuje?

Nemyslím současnou komerční.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 203.110 (?), 4.3.2016 20:50

No, já likér na způsob Becherovky už dělám a téměř pravidelně. Mám vlastní recept, který jsem vytvořil dopracováním jiných receptů. Tuhle mi někdo při porovnávání Becherovky a toho mého, nevěda co pije, řekl že ten můj mu chutná víc. Co se dává do originál Becherovky to nevím. Ale dřív jsem maceroval směs bylin a koření určitou dobu ve směsi etoh a vody, pak jsem přešel na etoh, po maceraci teprve naředěný a najednou jsem si uvědomil, že v tom vlastně nemám úplně jasno, co se považuje za nejlepší postup - viz můj dotaz. Ono se totiž něco rozpouští v etoh a něco ve vodě. Tak se ptám, no.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 4.3.2016 21:14

Likéry pravidelně nevyrábím (nepočítám-li višňovku). Ale co vím, tak líh, díky své skupině OH je v jakémkoli poměru mísitelný s vodou. Předpokládám, že látky ve vodě rozpustné se rozpustí i v lihu. Protože naopak to neplatí a aromatické látky jsou většinou liposolubilní, považoval bych za lepší macerovat byliny v lihu a teprve potom jej ředit. Ono beztak asi nepoužíváte líh stoprocentní.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 203.110 (?), 4.3.2016 22:49

Děkuji za názor. Pomohlo mi to - jsem klidnější. 100% etoh opravdu nepoužívám, spokojuji se 96%. Nemám přístup do spec. laboratoře ale jen do spec. drogerie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
pata - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 54.251 (?), 20.6.2016 13:10

Napište prosím váš postup a recept na tu "vaší becherovku" Myslím, že nejsem sám, kdo by si to rád vyzkoušel - pokud ovšem to není tajemnství :)

Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 227.230 (?), 20.6.2016 17:17

Tech-info výroba likérů extrakcí
Deslík Bylinná hořká
Deslik Becherovka receptura 1866
Atd...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 69.3 (?), 5.8.2016 15:13

Moc se omlouvám, likér dělám specielně pro svou výjimečnou ženu a proto je tak trochu tajemstvím. Nicméně alespoň naznačím, že jeho základem je čaj Stomaran a je také přidán extrakt z vanilky, pak také něco cukru. Hotový likér je vyčiřen trochou mléka. Je dobře, když se uleží nějaký ten týden.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tovy_pt - (4) - 160.160 (?), 10.7.2016 12:07

Ahoj,

bylinky moc nedelam, ale delam asi 15 druhu likeru. Vetsinou maceruji tak, ze smicham uz vysledny liker - ovoce, cukl, voda, koreni, doplnim alkoholem (vetsinou vodkou, je jemnejsi nez lih, ale na ruzne veci pouzivam i jine) 1/2 lihu a 1/2 vody, takze vysledek je nejaky 15-17% liker (samozrejme % kolisa i dle ovoce a pod.). Nechavam macerovat nekolik mesicu, pak nekolik mesicu nechavam zrat (likery tak co 3 mesice zmeni chut). V posledni dobe jsem omezil koreni, radsi nechavam cistou chut ovoce.

Ale u bylinek je to slozitejsi. Napr. kvety bezu je fajn delat ve vode 1-2 dny a pak slit a doplnit alkohol, kdezto dlouhym macerovanim v alkoholu je chut uplne jina. Kazdopadne se bylinky casto maci jen v lihu, ale podle me zredeny alkohol je naprosto v pohode. Spise zalezi pak na dobe. Z nekterych rostlin se po delsim dobe maceni mohou uvolnovat i ne zrovna dobre alkaloidy a pod., ale to jsou spise otazky na chemika.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika