Kvasná zátka



Stránky: 1,  2   
falkons - (1) - 130.42 (?) 
2.7.2016 20:23, zobrazeno: 20397x

Zdravím, mám založených 100l kvasu třešní. na víko 120l hoboku jsem si dal skleněnou kvasnou zátku.Kvas sem založil i se sektovými kvasinkami a kvasná zátka začala po asi cca 2-3 dnech krásně po cca 10-15 sekundových intervalech bublat. Jenomže toto jsem zkoušel poprvé a po 4-5 dnech jsem chtěl zkontrolovat kvas jestli náhodou třešně nezačaly plesnivět. Po otevření víka byl kvas vpořádku ale po následném uzavření mi kvasná zátka přestala bublat. takže jsem zkoušel víko různě pořádně stáhnout... i obtáhnout streč fólií ale i tak už kvasná zatka nebublá (pořádně utěsněná ve víku je).Chci se tedy zeptat jestli byl problém v otevření, jestli třeba kyslík nezabil kvasinky nebo podobně.Děkuji za rady.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 235.0 (?), 3.7.2016 15:16

Zátka pořádně utěsněná ve víku není! A pokud je, tak netěsnost bude jinde.
Většinu sudů a nádob utěsnit je skoro neřešitelný problém. Nejlepší je mít ve víku měkkou gumovou hadičku nebo nějakou průchodku přip. šroubení a až pak bublátko.
A jak se do toho vší silou ústy foukne hned se netěsnosti projeví.
*
Kyslík kvasinky nezabije. Ve fázi rozkvašování a bouřlivého kvašení je těsně uzavírat sud zbytečné. Už jen kvůli tomu, že při zdivočení kvasu se může roztrhnout.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 236.138 (?), 5.8.2016 19:52

A jak se do toho vší silou ústy foukne hned se netěsnost projeví.

Tak to se k Vám přijedu podívat až budete foukat do té Vaší měkké trubičky abyste poznal netěsnost. Na nemožnost hermetického utěsnění obecně sudů již upozorňuji několik let na mnoha vláknech. Ono to totiž není ani důležité, protože oxid uhličitý je 1,6x těžší nežli vzduch, takže i při netěsnostech dokáže kvas účinně ochránit. Ovšem důležité je udržovat správnou teplotu kvasného procesu (nedoporučuji víc nežli 20 °C) a určení konce procesu zvláště v případě nestabilních kvasů a to jsou v tomto období s vyjimkou letních jablek všechny. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 143.12 (?), 6.8.2016 0:05

Existují sudy s víky s měkkým těsněním přitažené drátěnou obručí se sponou. A ty těsní dokonale. A jestli nevěříte mé "ústní tlakové zkoušce" můžete si ji vyzkoušet. Stačí jen kus vhodné hadičky, vrtačka a vrták Ø 13-14mm.
*
O tom proč preferuji po přejití bouřlivého kvašení stoprocentní hermetické uzavření sudů, jaké jsou jeho výhody, jsem toho už myslím všude napsal dost.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 91.178 (?), 5.8.2016 18:02

Utěsňovat sud na kvašení považuji za zbytečné.V minulosti to takřka nikdo nedělal.
Ale nic proti tomu.Já zakryji sud igelitovou folii a stáhnu gumou
Při kvašení se folie mírně nafoukne.Zamezím tím přístupu vzduchu i hmyzu.Děda nic takového nedělal a kvas měl dobrý. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 5.8.2016 19:31

Děda nic takového nedělal a kvas měl dobrý.

Děda neznal šarku. Mohl proto dělat kvas z pravých švestek, které měly hodně přes 20% cukru. Z nich kvas téměř nešlo pokazit. Taky se nesklízely 5. srpna a kvasily za jiných teplot. Dnes je doba jiná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 111.183 (?), 6.8.2016 0:12

Hadička v dírce těsní dokonale. Ve víku díra 5,5 mm (čistě vyvrtaná), do ní vtlačená PVC hadička prům. 6mm. Pokud by byl někdo nervózní, že si materiál na tuto deformaci zvykne, tak ji občas potlačí o kousek dál a přítlak se obnoví. Volný konec strčím do lahvičky od Alpy, částečně naplněné vodou. Bulkátko zadarmo a nerozbitné. Tady není problém. Utěsnit víko, to je jiná kategorie. Těsní pouze sudy s kovovou obručí a měkkým těsněním v drážce. Jakékoliv jiné varianty jsou jen pokusy o zmenšení netěsnosti. Vzduch je nepřítel kvasu, určitě je vhodnější těsnit co to jde, než spoléhat na větší váhu CO2. Nevěřím, že by se plyny rozvrstvily jako olej s vodou. To bychom se po bezvětrné noci udusili na dvorku všichni.  Taky mám několik sudů se šroubovacím víkem bez těsnění. Mám takovou ideu, jak by to utěsnit možná šlo. (Vodní uzávěr.) Pokusím se vyrobit nějaký obrázek a dám to do diskuze.    Rosťa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 111.183 (?), 6.8.2016 0:19

S rafaelem jsme příspěvky psali ve stejnou dobu, (o té sponě) né že bych opisoval.  Rosťa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 143.12 (?), 6.8.2016 0:21

Děda neznal šarku. Mohl proto dělat kvas z pravých švestek, které měly hodně přes 20% cukru. Z nich kvas téměř nešlo pokazit. Taky se nesklízely 5. srpna a kvasily za jiných teplot. Dnes je doba jiná.

Běžní dědové, i ten můj taky, neznali nějaký zbytkový cukr, neřešili průběh kvašení, teploty, nic se jim díky cukernatosti nekazilo a nad výtěžnosti taky nijak zvlášť nepřemýšleli. Jen v pozdním podzimu naložili švestky a někdy v zimě je vypálili.
A jestli měli v kádích, škopcích, neckách plesnivý koláč 5cm nebo 20cm jim bylo srdečně jedno, protože nějaký metrák švestek klidně oželeli...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 8.59 (?), 6.8.2016 8:35
Sudy s těsněním ve víku jsou většinou jen ty potravinářské bílé - bavím se o současné běžné nabídce v obchodech. Samozřejmě jsou mnohem dražší než jiné varianty, včera jsem viděl bílý 120l za 750Kč, zelený bez těsnění kolem 500Kč. Dá se koupit zvlášť těsnění do víka, stálo mě tuším 45Kč. Bez těsnění a spony je to marný boj. Kdysi jsem jeden rok zkoušel na sud naplněný na 3/4 objemu dát igelit a nalít na něj vodu tak, aby vyplnila zbylí prostor sudu. Igelit jsem poté přehnul přes okraj sudu a stáhnul gumou. Jediné plus byla možnost sledovat bouřlivé kvašení přes igelit a vodu :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika