Kvašení ušlechtilými kvasinkami nebo nadivoko



hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 146.186 (?)
30.10.2015 23:33

Letos jsem měl velkou úrodu meruněk (Velkopavlovická) a zkusil jsem založit kvas třemi způsoby:

1. nadivoko + cca 2kg cukru na 100l kvasu

2. kvasiky Spiriferm Arom s živnou solí + 3kg cukru na 100l kvasu

3. Turbo kvasinky + 5kg cukru na 100l kvasu

Kvašeno v 120litrových sudech ve sklepě s teplotou kolem 20°C, plody pomačkány a posekány sekáčkem

Na pálení jsem vezl kvas:

1. po třech týdnech s hodnotou kolem 3% cukru (měřeno moštoměrem)

2. po třech týdnech s 2% cukru (měřeno moštoměrem)

3. po dvou týdnech s 1,5% cukru (měřeno moštoměrem)

V pálenici si stěžovali, že kvas 3 značně pěnil!

Zhodnocení pálenky (značně subjektivní), známky jako ve škole:

1. vůně 2 chuť 2

2. vůně 2 chuť 2-

3.vůně 3- chut 3-

Těžko se to hodnotí. Meruňky dozrávaly postupně a kvas tudíž nebyl vždy ze stejně vyzrálých plodů. V pálence 1 a 2 jsou citit kopřivy (nechal jsem část pecek...).

Kvasinky Spiriferm Arom jsem letos použil i u hrušek a švestek a s výsledkem jsem spokojený.

Poučení pro příště:

- Turbo kvasinky už používat nebudu, kvasinky Spiriferm 
Arom zkusím i příští rok

- cukr budu přidávat 1-2kg na 100l kvasu (platí pro meruňky!)

- před pálením odpeckovat (platí pro meruňky!)

Výtěžnost z jednotlivých kvasů přesně neznám, nejde mi o kvantitu - neměřil jsem množství kvasů, neměřil jsem přesně objem jednotlivých pálenek. Každopádně diametrální rozdíl ve výtěžnosti tam nebyl.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 169.36 (?), 10.1.2010 18:27, zobrazeno: 77246x

Ahoj, zatím jsem vždy kvasil nadivoko-samovolně.Nikdy se mi kvas nezvrhnul.Přednost ušlechtilých kvasinek co se týče nástupu kvašení a prokvašení je asi na místě.V pálenici mi řekli, že kdybych použil zákvas z ušlechtilých kvasinek, měla by pálenka výraznější chu´t i vůni.Protože se stále učím, tak každá zkušenost je dobrá.Postřehl jste nekdo tento rozdíl? Měl jsem vždy obavy, aby přidané kvasinky nějak negativně neovlivnily pálenku.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 81.81 (?), 10.1.2010 20:31

Ušlechtilé kvasinky používám, ale rozdíl v kvalitě pálenky půjde asi poznat těžko.  Rozdíly v jednotlivých odrůdách švestek,  ovocnářských lokalitách, i v jednotlivých ročnících jsou, myslím, větší,

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 129.96 (?), 11.1.2010 9:10

Prudký nástup kvašení lze zajistit i bez ušlechtilých kvasinek tím, že se udělá 2-3 dny předem menší zákvas, který se pak naleje do potom vytvořené břečky. Ale bylo by to asi zbytečné. Když už dělat zákvas, tak s ušlechtilými kvasinkami. Mají tu výhodu, že prokvášejí na vyšší procenta alkoholu. Takže se využijí tam, kde je předpoklad vyšší cukernatosti a tam, kde se kvas doslazuje. Tyto kvasinky jsou schopné prokvasit cukr až na 20% alkoholu. To by potom mohlo mít význam pro výraznější chuť a vůni, protože větší koncentrace alkoholu dokáže vyluhovat z ovoce více aroma. A nezůstane v kvasu zbytkový cukr. Přidané kvasinky rozhodně pálenku negativně neovlivní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 101.84 (?), 11.1.2010 15:27

Kde se dají takové kvasinky sehnat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 129.96 (?), 11.1.2010 15:40

Běžně se i v českých krajích dají koupit vinné kvasinky v drogériích nebo v zahrádkářských potřebách. Moraváci to mají jednodušší, protože tam je kvašení každoroční koníček mnoha lidí a tudíž se tam dají koupit kvasinky všude možně. Ale díky internetu je možné je koupit odkudkoli. Ty české výroby prokvášejí na 12 a možná i více procent. V Německu je možné koupit kvasinky Turbo, které vydrží alkohol a prokvášejí až na 20% obsahu lihu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 146.186 (?), 30.10.2015 23:33

Letos jsem měl velkou úrodu meruněk (Velkopavlovická) a zkusil jsem založit kvas třemi způsoby:

1. nadivoko + cca 2kg cukru na 100l kvasu

2. kvasiky Spiriferm Arom s živnou solí + 3kg cukru na 100l kvasu

3. Turbo kvasinky + 5kg cukru na 100l kvasu

Kvašeno v 120litrových sudech ve sklepě s teplotou kolem 20°C, plody pomačkány a posekány sekáčkem

Na pálení jsem vezl kvas:

1. po třech týdnech s hodnotou kolem 3% cukru (měřeno moštoměrem)

2. po třech týdnech s 2% cukru (měřeno moštoměrem)

3. po dvou týdnech s 1,5% cukru (měřeno moštoměrem)

V pálenici si stěžovali, že kvas 3 značně pěnil!

Zhodnocení pálenky (značně subjektivní), známky jako ve škole:

1. vůně 2 chuť 2

2. vůně 2 chuť 2-

3.vůně 3- chut 3-

Těžko se to hodnotí. Meruňky dozrávaly postupně a kvas tudíž nebyl vždy ze stejně vyzrálých plodů. V pálence 1 a 2 jsou citit kopřivy (nechal jsem část pecek...).

Kvasinky Spiriferm Arom jsem letos použil i u hrušek a švestek a s výsledkem jsem spokojený.

Poučení pro příště:

- Turbo kvasinky už používat nebudu, kvasinky Spiriferm 
Arom zkusím i příští rok

- cukr budu přidávat 1-2kg na 100l kvasu (platí pro meruňky!)

- před pálením odpeckovat (platí pro meruňky!)

Výtěžnost z jednotlivých kvasů přesně neznám, nejde mi o kvantitu - neměřil jsem množství kvasů, neměřil jsem přesně objem jednotlivých pálenek. Každopádně diametrální rozdíl ve výtěžnosti tam nebyl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 11.1.2010 16:14

Pěkná stránka. 
  Doporučuji přečíst si článek Zásady zakládání a vedení kvasů. Líbí se mi, že neradí přidávat do kvasu cukr a stejně tak nedoiporučuje jeho míchání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 22.16 (?), 11.1.2010 19:56

jak se pouzivaji ty kavsinky??vim jen postup dle jilka ohledne zakvasu??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 129.96 (?), 12.1.2010 9:08

Proč neradí přidávat cukr a nedoporučují míchání. Jedna věc je něco nedoporučovat a druhá věc je říci PROČ?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 12.1.2010 12:46

Trochu zaměňujete pojmy: neradí přidávat a radí nepřidávat. Není to totéž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika