Jahodovice?



hasmic - (8) - 234.224 (?) 
25.7.2015 22:50, zobrazeno: 3597x

Ahoj všem,

na TV Paprika jsem viděl, jak nějaký Dán dělal jahodovici tak, že vzal čerstvé jahody i se stopkami a zalil je alkoholem. Po nějaké době alkohol odsál a vypálil. Výsledek byl čirý špiritus, který prý chutnal po jahodách. Nemohl jsem to pořádně poslouchat, měl jsem návštěvu, otázky tedy zní - co kdybych použil jednou vypálený kvašený cukrový roztok? Nebo je lepší nechat ho vypálit aspoň dvakrát a pak teprve nakládat jahody? Nebo je lepší použít jiný alkohol? A jak dlouho bych měl asi nechat jahody macerovat? Napadá někoho i jiné ovoce, které by se dalo použít?
Díky moc za info!!
 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 24.28 (?), 26.7.2015 19:09
Způsobů je hodně, některé jste i naznačil, ale správně se to dělá takhle: Jedná se o klasickou průtahovou destilaci. Používá se hlavně u surovin kde se z nejrůznějších důvodů nedá založit kvas a ten zpracovat běžným způsobem. Macerace se provádí v co možno nejkvalitnějším neutrálním lihu aby výsledná chuť nebyla narušena. Obvykle v 96%, ale není podmínkou. Taktéž i doba macerace není většinou důležitá. Destiluje se buď ihned nebo za pár hodin či dnů - celkem nepodstatné. Důležité, ale je použití kvalitních surovin a zředění před destilaci na cca 50 obj.%. Bez stopek, listí, větviček apod. Taktéž není dobré a nepoužívá se před destilaci odstraňování surovin. Jednak z důvodu ztrát lihu a pak i silic z výchozích surovin. Suroviny, t.j. ovoce, byliny atd. můžou plavat v lihu, ale musí být zamezeno jejích případnému připálení, nebo umístěny nad hladinou aby přes ně přecházely jen páry.Rafael.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
hasmic - (8) - 234.224 (?), 26.7.2015 21:43

Vítečně, děkuji moc za informaci!! :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika