Drevené soudky obecne



host - 143.226 (?)
20.1.2015 17:33

Zdravím, soudek ze Žďáru jsem dostal letos od přítelkyně k vánocům. Dlouho jsem o tom přemýšlel a toto nastartovalo běh událostí. Protože jsem nespěchal, soudek jsem dle doporučení zavodňoval více jak týden, vždy celý den napuštěný vodou, druhý den vypustit a znovu. Pálenka z jablek byla doma naředěná z pálenice na 50%. Poslal jsem tedy do soudku 16l a uvidíme. Pokud bude výsledek alespoň přbližně stejný, jako jsem ochutnal u výrobce soudků, plánuji koupit určitě ještě jeden. U nás moc švestek nenajdeme, ale jablíčka, to je jiná. Uvidíme za rok :-).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2   
host - 18.37 (?), 4.9.2014 13:20, zobrazeno: 18894x

Zvazuju ze bych si zakoupil dreveny soudek na vyzrati kalvadosu. Ten vsak budu mit ze standardni palenice 50%.

Planuju nechat zrat max. rok a pak stocit do lahvi. Cetl jsem ze se do soudku dava treba 80% palenka. Myslite ze je vhodne pro tento ucel soudek kupovat?Dekuji za reakce

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 57.250 (?), 4.9.2014 13:37

Většina pálenic vypálí jablkovici silnější a podle přání Vám ji naředí. Stačí, když si ji naředit nenecháte vůbec nebo na vyšší stupeň. Výsledný produkt se Vám ale prodraží, úprotože zdaníte i líh, který se přes dřevo odpaří.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.37 (?), 4.9.2014 14:18

Dekuji za rychlou reakci.

Ono ani tak nezalezi na penezich... jako na vyslednem produktu. A chapu tedy spravne ze pokud dam do soudku tu 50%... tak za ten rok z toho bude palenka s nizsim %

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 4.9.2014 15:22

ano, nastudujte si technologii...

Při tradičním postupu se tomu říká "andělská daň". Přes dřevo se vydýchá trochu vody a více alkoholu. Každý soudek pracuje jinak. Proto moderní levné technologie pracují s nerozovými tanky a dřevěnými chipsy (speciálně upraveným odpadem z výroby sudů). Pak má například "Calvados Jean Loret" stejnou chuť ať koupíte ročník jakýkoliv a kdekoliv.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 236.138 (?), 5.9.2014 14:22

...a taky nezapomeňte na to, že čerstvě koupený soudek je zcela nevhodný pro uložení destilátu. Napřed se musí správně finalizovat, určitě vařicí vodou, dále vínem atd. takže to nějaký čas trvá! Pokud byste tam dal jakýsi destilát, bude do měsíce nepitelný díky tříslovinám. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 126.180 (?), 8.9.2014 12:02

Doporučuji juknout na Dubové a akátové soudky, prodejna ve Žďáru nad Sázavou, ale posílají spolehlivě i poštou. Soudek je po zakoupení třeba ošetřit podle dodaného návodu (vypláchnout piliny, nechat zatáhnout...). Asi po měsíci jsem tam nalil "portské" které bylo v akci, nechal ho vyválet asi 3 měsíce... a až potom jsem tam nalil pálenku. Mám několik let 3 soudky, z vlastní zkušenosti doporučuji pálenku cca 55 - 60% ("andělská daň" je fakt prevít), nechat v sudu minimálně rok. Je možné dát do demižonu stejnou pálenku a třísky (třešeň, akát nebo bílý dub) - no a po roce porovnat chuť. Malinkatý chuťový rozdíl tam je... v zabarvení ten rozdíl už není tak patrný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 104.7 (?), 11.9.2014 20:20

ono taky nejde jen o zabarvení ale o to že ven soudkem projdou vyšší alkoholy které v demižonu z pilinami zůstanou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 11.9.2014 21:04

no rychleji se odvětrávají nižší alkoholy = metanol

a naopak glycerol zůstane téměř nezměněn

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 138.45 (?), 2.9.2018 15:24

Aké portské je vhodnejšie na spomenutú úpravu dubového súdka, RUBY alebo TAWNY?

Je účelné takto nechať nasiaknuť portským aj opálené dubové triesky na výrobu domáceho kalvadosu z jablkovice v skle?

Aký je správny najjednoduchší postup opálenia dubových triesok? Určite nie až do zčernania. Napr. len v "trúbe" na napr. 200 st.C alebo mikrovlnke.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 143.226 (?), 20.1.2015 17:33

Zdravím, soudek ze Žďáru jsem dostal letos od přítelkyně k vánocům. Dlouho jsem o tom přemýšlel a toto nastartovalo běh událostí. Protože jsem nespěchal, soudek jsem dle doporučení zavodňoval více jak týden, vždy celý den napuštěný vodou, druhý den vypustit a znovu. Pálenka z jablek byla doma naředěná z pálenice na 50%. Poslal jsem tedy do soudku 16l a uvidíme. Pokud bude výsledek alespoň přbližně stejný, jako jsem ochutnal u výrobce soudků, plánuji koupit určitě ještě jeden. U nás moc švestek nenajdeme, ale jablíčka, to je jiná. Uvidíme za rok :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika