Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?



host - 153.195 (?)
12.2.2017 12:59

Samozřejmě, že nemůžu hodnotit ty dva výše zmíněné produkty když jsem je nepil..., a ani pít nikdy nebudu. A to ani kdyby stály 5x méně!
*
To moje založení tohoto vlákna bylo spíš jen takový test, čemu všemu jsou lidé schopni uvěřit, co dokáže marketing a klamavá až lživá reklama.
Jak se neodhalí zjevné lži a popírání základních destiláterských a ovocnářských pravidel. Dost zarážejíci je to zde na zahradě, když někdo obhajuje myrobalány.
*
Další věc je, že když nějaký výrobce už jednou lže, podvádí, uvádí lidí záměrně v omyl ztrácí u mně absolutně důvěryhodnost.
Není to až zas tak vzácný jev, ale tento případ je obzvlášť křiklavý díky té ceně a těm argumentům kterou je tato podepřena.
Přečetl jsem toho hodně, ale Kleiner je v tom směru skutečně nepřekonaný. Nebo nepřekonatelný.

P.S. Koukněte třeba na Jelínkovy netradiční destiláty na jejích webu.
(I když je moc nemusím).
Na jejich popis, postup výroby. Vše jasně, stručně srozumitelně popsáno. Žádné tlachy, lži a manipulace. A tak to mají všichni seriozní výrobci.
Teda aspoň podle mně, protože jak jsem tak četl některým se to i líbí jak jsou podváděni.

Rafael.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 11:54

pán Vysloužil, obdivujem vás. skúsení motoristickí novinári a odborníci, ktorí niečo v živote už videli, skúsili a odjazdili si nedovolia hodnotiť kvalitu a jazdné vlastnosti auta, kým v ňom nejazdia ale vy dokážete hodnotiť kvalitu alkoholu, lebo máte skúsenosti a používať slová ako klamstvo :) tá firma sa neskrýva, na stránke má odkazy, kde a dá alkohol ochutnať, tak stále nechápem, kde je problém. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.2.2017 12:12

Pokud někdo napíše, že vezme motor z Fabie, správně ho vyladí a namontuje do monopostu F1, tak i málo zkúsený motoristický novinár dokáže říci svůj názor a nemusí si do vozu sednout. 
   Tady je fórum a ne Česká obchodní inspekce, my nezakazujeme prodej, ale napsat si můžeme co chceme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 12:24

p. Vysloužil, ale keď napíše, že dal som motor z fabie do monopostu F1 a nech sa páči, môže si to prísť vyskúšať a zajazdiť si, nič neskrývam, tak až smiešne potom vyznieva hodnotenie novinára, ktorý bude pisať o klamstve, že je to podradné a pod. že? :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.195 (?), 12.2.2017 12:59

Samozřejmě, že nemůžu hodnotit ty dva výše zmíněné produkty když jsem je nepil..., a ani pít nikdy nebudu. A to ani kdyby stály 5x méně!
*
To moje založení tohoto vlákna bylo spíš jen takový test, čemu všemu jsou lidé schopni uvěřit, co dokáže marketing a klamavá až lživá reklama.
Jak se neodhalí zjevné lži a popírání základních destiláterských a ovocnářských pravidel. Dost zarážejíci je to zde na zahradě, když někdo obhajuje myrobalány.
*
Další věc je, že když nějaký výrobce už jednou lže, podvádí, uvádí lidí záměrně v omyl ztrácí u mně absolutně důvěryhodnost.
Není to až zas tak vzácný jev, ale tento případ je obzvlášť křiklavý díky té ceně a těm argumentům kterou je tato podepřena.
Přečetl jsem toho hodně, ale Kleiner je v tom směru skutečně nepřekonaný. Nebo nepřekonatelný.

P.S. Koukněte třeba na Jelínkovy netradiční destiláty na jejích webu.
(I když je moc nemusím).
Na jejich popis, postup výroby. Vše jasně, stručně srozumitelně popsáno. Žádné tlachy, lži a manipulace. A tak to mají všichni seriozní výrobci.
Teda aspoň podle mně, protože jak jsem tak četl některým se to i líbí jak jsou podváděni.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.2.2017 13:08

Není to až zas tak vzácný jev, ale tento případ je obzvlášť křiklavý díky té ceně a těm argumentům kterou je tato podepřena.
Přečetl jsem toho hodně, ale Kleiner je v tom směru skutečně nepřekonaný. Nebo nepřekonatelný.

Vidíte a přesto se najdou lidi, kteří mu ještě zatleskají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 12.2.2017 13:40

Ani jsem si tady nevšiml, že by někdo ten alkohol chválil nebo mu tleskal. Možná všechno co se tam píše není úplná pravda, možná je něco přidané nebo ubrané, ale zajímavý marketing to jistě je a sranda to není, protože srandu si ten kdo prodává nemůže dovolit. A tak je formulován i dotaz. Každý si musíme zvyknout, že jeho názor není nedotknutelný a s tím, že někdo má názor jiný, by se měl smířit. To ale neznamená, že se svého názoru musíme vzdát. V tom je kouzlo diskuze. Není to ani soutěž o tom kdo má pravdu, ale jen diskuze a jak tady zaznělo, každý si může napsat co chce. Pokud možno slušně.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.2.2017 14:13

Ani jsem si tady nevšiml, že by někdo ten alkohol chválil nebo mu tleskal

Nemyslel jsem tomu alkoholu, nýbrž tomu nápadu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 12.2.2017 19:32

To jsem si také nevšiml. Konstatovat, že měl dobrý nápad, který se mu může vylatit ještě neznamená, že s tímto způsobem obchodování někdo souhlasí, chválí ho a tleská mu.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 19:37

ináč "degustačný sklep" už má hotový, vyzerá to veľmi dobre, akurát asi ešte nebude otvorený pre verejnosť, len pre ochodných partnerov 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 19:57

možno to bude zaujímať niekoho, že na súťaži liehovín world spirits competition v san franciscu v konkurencii 1899 vzoriek destilátov, ktoré hodnotila 39 členná porota získal kleiner destilát bronzovú medailu. tým v žiadnom prípade nechcem nič povedať, ale... :D

btw. skutočne majú úžasný marketing, super propagáciu a veľmi starostlivo vyberanú, cielenú reklamu v médiách. šikovný manažment. som rád, že som sa nemýlil a môžem ešte raz zatlieskať. škoda, že pestovanie ovocných stromov mi takto nejde, snáď sa tu niečo ešte naučím od vás :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika