destilační přístroj



host - 152.106 (?)
6.4.2019 18:05

Určitě bych neřešil jestli si ho nechat nebo ne, to v dnešní době není problém, i kdyby Vás zrovna zaznamenali že jej poižíváte, tak takové tzo drobné pálení pro osobní potřebu většinou prominou bez nějakách větších postihlů. Horčí by bylo kdybyxte pálil na prodej. U nás žena mi vždycky vyčítala že s chlapama pálím, ale jak jsem začal pálit kdoule, tak jí to vadit pčestalo. Teď už to zase ale přenechávám hlavbně synovi, holt už stáreme. Ještě že ty děti máme. Mějte se

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 227.246 (?), 16.12.2017 0:35

Asi máte dobrú úrodu DRBANOV

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 145.94 (?), 4.4.2019 14:15

Zkoušel jsem vaporizovat CBD hašiš, který se dá běžně koupit na internetu jako doplněk stravy, a zjistil jsem, že když se pak vdechnutý dým foukne do destilátoru, tak se vysráží na stěnách, a pak jde propláchnout alkoholem. Tím se alkohol obohatí o blahodárné cbd a zároveň ušetříte protože nespotřebované cbd takto ještě využijete, také to je pak zajímavá chuť. Takto já využívám náš starý destilátor :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 145.94 (?), 4.4.2019 18:29

Ten dým je bomba, taky jsem zkoušelwink Jinak destilátor je velmi všestraně využitelná věcička, to je fakt. -Honza-

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 167.105 (?), 5.4.2019 6:58

Pánové, když chce člověk vodní dýmku, tak si ji má koupit, a destlátor využívat normálněwink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.106 (?), 6.4.2019 18:05

Určitě bych neřešil jestli si ho nechat nebo ne, to v dnešní době není problém, i kdyby Vás zrovna zaznamenali že jej poižíváte, tak takové tzo drobné pálení pro osobní potřebu většinou prominou bez nějakách větších postihlů. Horčí by bylo kdybyxte pálil na prodej. U nás žena mi vždycky vyčítala že s chlapama pálím, ale jak jsem začal pálit kdoule, tak jí to vadit pčestalo. Teď už to zase ale přenechávám hlavbně synovi, holt už stáreme. Ještě že ty děti máme. Mějte se

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 120.31 (?), 12.4.2006 15:00

Tak to hlavně nikde nevikládej a na zdraví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 1.251 (?), 29.8.2006 2:01
Slyšel jsem, že ho není trestné vlastnit, ale destilovat na něm. Takže když přesvědčíte orgán, že ho máte pro výrobu destilované vody třeba pro nějakou alternativní léčku, je to v pohodě. Jinak údajně jdou ostře po těch, co pálí jiným na kšeft, po samohonkářích tolik ne. je to ostatně logické.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Lenka Martonová - (2) - 117.81 (?), 23.1.2011 14:49

a destilační kolonu na destilaci aromatických olejů z rostlin také?

;-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.110 (?), 5.4.2019 7:39

Nějak se to neukládá. Ještě po dědečkovi má táta má takový stolní skleněný trojdílný destiláítor, na takové to drobné destilování. Pro svoji spotřebu to stačí a myslím že by to ani neměl být velký problém. No a ten léčebný cbd hašiš je fakt síla, koupil jsem to jednou v Praze obchoděs potravinami pro turisty a naučil jsem se ho občas užívat před spaním. Dokonce to někdy zkusí i mamka: D Člověka to úplně hodí do klidu a pak spí jak poleno až do rána. Teď už si ale kupuju přes internetové obchody a hlavně cbd květy protože mají příjemnější ovocnou vůni, záleží na odrůdě. A z destilovaného vína u nás zatím nikdo neoslepl. Zdraví Vít

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.110 (?), 5.4.2019 7:45

Omlouvám se za překlepy, nějak mi odchází klávesnice :) Ta kolona není k zahození, člověk díky ní může třeba ještě využít i alkohol, který by normálně nevypil, v Praze na kolejích to jen fičelo. I když to je trochu jiná pohádka:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika