destilační přístroj



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311)
25.8.2007 12:51
Žádné zdraví škodlivé látky v dozrávajících ořeších nejsou, aromatických hořčin, které dělají z ořechovky to pravé ořechové, je ovšem taky podstatně méně. Receptury doporučují v případě prošvihnutí správného červnového termínu "měkké zralosti" použít jen nejpovrchnější oloupanou slupku. V tuto dobu už je ale asi dost pozdě.
Nicméně, nevidím důvod, proč to nezkusit. Chybějící hořkost a aroma lze doplnit pelyňkem, kardamonem a jiným kořením. Třeba objevíte novou chuť a proslavíte se jako pánové Becher a Stock.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43,  44,  45  >   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 29.8.2007 12:48

Mohu-li porovnat organolepticky slivovoci - ze stejně připraveného kvasu - z palírny s rektifikační kolonou (Jevíčko) a klasický dvoukotel (Biskupice), žádný zřetelný rozdíl nepozoruji.
   Rozdělení aromat deflegmátorem je možné a pravděpodobné, na výsledku by to ale nemělo být poznat, pálenka se (kromě výskočků a přiboudliny) vždy slévá do jednoho objemu a v něm se jednotlivé těkavé frakce zase smísí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.40 (?), 29.8.2007 23:06
No, take mohou pouzivat prisady dochucovadla jako jine vyrobny, v semtine jsme je delali.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.251 (?), 30.8.2007 23:59

Tady se plete více pojmů.  Destilace pálenky v pálenici je obvykle takzvaná diskontinuální destilace. Znamená to, že do zařízení se hned na začátku za studena vloží celá dávka kvasu a postupně se zahřívá a destiluje až do takové teploty, kdy je pálení hotovo. V jímací nádobě je potom směs všeho nebo je destilát rozdělen na frakce podle toho, jak natéká.  Ale destilační nebo rektifikační kolona funguje jako kontinuální destilace. Kolona s mnoha patry se zaplní dávkou destilované směsi a začne zahřívat tak dlouho, až se uvede do stabilního stavu.  Jak se uvede do stabilního stavu, nahoře nebo na příslušném patře se odpouští průběžně výsledný produkt a dole nebo někde jinde zároveň přitéká destilovaná směs.  Kolona takhle může fungovat libovolně dlouho za předpokladu, že z destilované směsi se při ohřevu v koloně nesráží tuhé látky, které by kolonu ucpávaly.

Pokud se tedy v pálenici přidá do kotle kvas najednou nebo třeba ve dvou dávkách a postupně se zahřívá, není rektifikační kolona nahoře na kotli rektifikační kolonou, ale prostě zesíleným deflegmátorem, který podstatně zesiluje rozdělovací schopnost klasické destilace - pálení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 22.8.2007 8:56
Škoda že tu nebyla rada na druhák z ořechovky dřív. Dnes velice lituji, že jsem neudělal toholo likéru více. Mám jen 4 dávky podle mého receptu a už včera mě napadlo, zda bych nenatrhal další ořechy, mám jedny hodně pozdně dozrávající. No ale nevím, zda se zráním ořechů netvoří nějaké látky tělu nevhodné. Možná by mohl poradit pan Vysloužil. Tento likér řadím k jednomu z nejlepších jaké jsem kdy pil. Musím si ho pochválit jak se mi letos povedl. Škoda že nejde ochutnat po internetu. VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 25.8.2007 12:51
Žádné zdraví škodlivé látky v dozrávajících ořeších nejsou, aromatických hořčin, které dělají z ořechovky to pravé ořechové, je ovšem taky podstatně méně. Receptury doporučují v případě prošvihnutí správného červnového termínu "měkké zralosti" použít jen nejpovrchnější oloupanou slupku. V tuto dobu už je ale asi dost pozdě.
Nicméně, nevidím důvod, proč to nezkusit. Chybějící hořkost a aroma lze doplnit pelyňkem, kardamonem a jiným kořením. Třeba objevíte novou chuť a proslavíte se jako pánové Becher a Stock.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 25.8.2007 13:31
Kdo zná vyprávění pana Menšíka, určitě si vzpomene na  "vománkové víno".  Tam také přidávali různé bylinky, až vznikl prapodivný lektvar... To bych pak i ráda ochutnala. Daniela.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 25.8.2007 16:22
Pokud si vzpominám, Menšíkova historka "Vománkový víno" byla o svítícím hovnu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 25.8.2007 22:55
No, to máte pravdu, ale že to hovno svítilo přičítali tomu, co pili - a to bylo vománkový víno. Mimochodem v Menšíkově podání úžasné vyprávění... Daniela.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 255.30 (?), 14.9.2007 21:15
Nevíte paní Danielo, jak se to vománkové víno dělá?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 13.12.2007 22:59

Nevím, zda to v tomto řádku bude správně umístěné, ale příznivci destilačního přístroje to najdou kdekoliv.

Píši k dotazu na použití zralých ořechů pro výrobu likéru, kterého jsem ve správné době nedozrálých plodů udělal moc málo, tedy jen asi 8 litrů. Po dotazu na pana Vysloužila, jsem na jeho radu oloupal ořechy škrabáčkem na brambory a použil jenom slabou slupku. Ořechy už byly skoro tak zralé, že možná po týdu či dvou by slupka praskla. Jinak jsem postupoval podle receptu který jsem dal malinko výše. No a opět to je výborné pití. Každá návštěva si dá, dokonce i manželka přesto že je odpůrcem jakéhokoliv alkoholu si dá také. Takže všem doporučuji vyzkoušení receptu na "Ořechový likér"  VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  41,  42,  43,  44,  45  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika