destilační přístroj



host - 166.20 (?)
15.3.2007 23:13

Frutana spol. s.r.o., Fu"gnerova 306, 388 01 Blatná

Již jsem tu psal, nepoužívat kvasnice, jsou pro něco úplně jiného!!

Stejně to platí o pivovarských kvasinkách, ty kvasí jiné cukry. Proč hledat něco jiného než to co je pdo danou věc připravené. Je to jako když naftovému autu budete přidávat benzín.Samozřejmě že to také pojede, ale jak.   VašekB

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
host - 166.20 (?), 15.3.2007 23:13

Frutana spol. s.r.o., Fu"gnerova 306, 388 01 Blatná

Již jsem tu psal, nepoužívat kvasnice, jsou pro něco úplně jiného!!

Stejně to platí o pivovarských kvasinkách, ty kvasí jiné cukry. Proč hledat něco jiného než to co je pdo danou věc připravené. Je to jako když naftovému autu budete přidávat benzín.Samozřejmě že to také pojede, ale jak.   VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 146.46 (?), 25.3.2007 12:05
Asi dost kvalitní kvasinky jsem nasel na www.palenice.net  ,  SCHIMANSKY BRNO. Jedná  se o kvasinky VIN 13 a POWER. Hodně úspěchů.

                            Pavel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 146.46 (?), 25.3.2007 12:11
Doplňuji : SCHIMANSKY ....... spřátelené weby
                                                                                          Pavel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 25.3.2007 21:48
To uje všechno fajn.Já si jenom neumím představit jak ty kvasinky použít při výrobě kvasu ze švestek. Ty totiž dozrávají a padají postupně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.41 (?), 19.4.2008 22:28

konečně svatá pravda - předchozí přispěvatel ví o pálení kulové...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.57 (?), 11.4.2007 8:48
páleníci, supr že tu jste a zdravím vaška teoretika, hahaha.
mám problém, poraďte prosím, jestli znáte.
nikdo mi nechtěl udělat meruně, protože kvas trocha zoctovatěl. ve 120 ne, ale ve třech 50ltr hobočkách byl ocet. nakonec mi známý půjčil garáž s kotlem, ať si to otočím sám. už byl průser, že sem octové meruně pálil v březnu, ale bylo mi jich škoda ...no, první přepal do 12, druhý přepal jsem hlídal a típl sem při necelých 52%, pak už šla cítit kyselka, sice trošku, ale byla. zastavil jsem to pro sichr. jakto že je ta kořala kyselá? když tam z kyselky nešlo nic? a co s tím teď? pomůže třetí přečištění? pomalu odchází ten první smrad aldehydu, který tam byl docela dost cítit.... ale když sem nechal vyvětrat ve sklence, na druhý den byla vůně OK, ale jakto že je kyselá?

dík. f.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 11.4.2007 14:27
I některé organické kyseliny těkají a kondenzují...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 166.20 (?), 11.4.2007 23:02
Všechny zdraví Vašek teoretik. Myslím že octovou chuť neodstraníte ani 3,4, ani pátým pálením. Člověku je líto takovýto kvas ze vzácnějšího ovoce vylít, ale myslím  že by jste si ušetřil spostu práce a problémů a kdo ví jaký bude výsledek. Já bych ho raději poslal do hnoje. Pro jistotu bych se ho bál použít i do ostřikovačů, pro případ nenadálé kontroly v silničním provozu. V  TV. ukazovali, že musí zdražit lihoviny, prý je dražší cukr a kdesi cosi. Takže co vy odpůdci na ethanol z cukru. VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 233.16 (?), 15.4.2007 16:07
Dotaz na Vaška teoretika. Podařilo se mi zředit destilát na 45% a to bez zákalu. Je to kvalitní destilovanou vodou, nebo kvalitním destilátem. Milan.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 26.238 (?), 15.4.2007 20:29
Zdravím.Nejsem sice Vašek,ale taky teoretik.Podle mě se zákal vytvoří po zředění špatnou vodou.Jak by jinak mohli prodávat  slivovici v obchodě,která má 40 voltů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika