Cukerný roztok



Stránky: 1,  2   
hasmic - (8) - 234.224 (?) 
7.12.2014 15:55, zobrazeno: 19986x

Dobrý den všem,

mám takový "technický" dotaz. Chci si vypálit líh. Obyčejný, z cukru. Než mě začnete peskovat, že to nebude k pití, tak máte pravdu, nebude to k pití, chci to na tinktury.

Můj dotaz zní, mám 60l. barýlek, kolik cukru mám přidat, abych měl co možná největší výtěžnost a nesladil zbytečně moc. Dále předpokládám, že použití vinných kvasinek bude asi lepší, než použití běžného droždí, že?

Máte někdo aspoň přibližnou představu, kolik 50% lihu by z toho mohlo být? (V plánu mám 4-5 pálení, určitě tedy bude výsledek silnější a bude ho méně, ale abych měl aspoň představu o výtěžnosti.)

Poslední věc, která mě napadá, předpokládám, že se ve výsledku najde i metyl, při mazání na kůži, případně používání zevně po lžičkách nemůže dojít k otravě, že ne?

Díky moc za info,

M.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 7.12.2014 17:12

Není lepší si koupit čistý potravinářský líh? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.132 (?), 7.12.2014 19:34

metylalkohol je zakerny jed a velmi dobre sa strebava aj cez kozu. Bol pripad ked sa niekto oblial a nevymenil si saty. O par dni zomrel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 185.138 (?), 9.12.2014 18:48

Z běžného kvašení a nepřipáleného destilování se metanolu nebojte. Březina to dělal z technických surovin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 41.143 (?), 9.12.2014 18:58

Methanol vzniká z pektinu  /kvas z nezralého ovoce, nebo z ovoce s vysokým obsahem pektinu... jablka a rybíz /, nikoliv z připáleného kvasu, tam vznikají jiné škodlivé látky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 186.137 (?), 9.12.2014 19:36

Stačí připálit pecky nebo stopky a produktem dřevní destilace je dřevný líh, což je jeden z názvů methanolu. Jenže tady se bude destilovat cukerný roztok, takže nic takového nehrozí. Prakticky jediná možnost vzniku methanolu je nedodržení minimální teploty 67,5 °C při destilaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 10.12.2014 12:30

Prakticky jediná možnost vzniku methanolu je nedodržení minimální teploty 67,5 °C při destilaci.

Této větě fakt nerozumím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 236.138 (?), 13.12.2014 19:56

Této větě fakt nerozumím?

Nejste sám. Je to totiž úplná pitomost. Pisatel o methanolu totiž ví jen to, že tato sloučenina nepochybně existuje o jejích vlastnostech nedej Bože metabolické acidolýze, která je podstatou jeho jedovatosti, se nikdy nic nedozví.

Moc bych si přál, a asi nejsem sám, aby se odbornost přisvěvatelů zvýšila, např. čtením Google, pokud něco neví a vědí nebo tuší, že neví. Důsledkem pak bude vyšší kvalita destilátů a o tu nám přeci všem jde, nebo ne? slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 10.22 (?), 14.12.2014 9:58

Co sa tyka metanolu,,,,najvacsim nebezpecenstvom je mafia, ktora chcela zarobit bez toho, aby si nastudovali co to o chemii. To sa ale nastastie zahradkarov netyka. Iba tych, co pred zahradkou daju prednost chlastu neznameho povodu.laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
hasmic - (8) - 234.224 (?), 26.1.2015 19:29

Děkuji všem za odpovědi, bohužel se mi nepovedlo dohledat vzorec na výpočet kolik cukru mám použít.

Ohledně obsahu alkoholu, očekávám, že výsledek po 4-5 páleních bude více než 50%, což je to, co chci.

Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika