Čím vymýt sudy na kvas?



Stránky: 1,  2   
host - 148.210 (?) 
2.3.2011 7:32, zobrazeno: 23603x

Dobrý den,

možná hloupý dotaz. Letos bych rád udělal svůj první kvas. Zakoupil jsem plastové sudy. Jsou zánovní, byly jednou použity na dehydrovanou laktózu. Po otevření hodně smrdí plastem. Mám strach, aby se tento zápach nepřenesl do kvasu. Stačí je před uložením ovoce vymýt teplou vodou nebo doporučujete něco jiného? Známí mi radí louh.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 220.205 (?), 3.3.2011 14:37

Tak především nebudeme psát "dehydrovanou", ale dehydratovanou, což je opak hydratace (reakce s vodou). Laktosa je mléčný cukr, která se získává odpařením syrovátky. Je to tedy přísně přírodní materiál, takže zmíněné sudy by se měly snadno vyčistit vymytím teplou vodou, popřípadě roztokem sody. Zředěný roztok louhu by se v krajním případě dal také použít, ale je to chemikálie nebezpečná, nesmí se zapomenout na ochranné pomůcky, tj. rukavice a obličejový štít. Event. zápach by se měl dát časem vyvětrat. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 3.3.2011 14:59

Myslím, že pojem dehydrovaný přípravek se běžně užívá. Nejsem chemik ani češtinář, ale na instatních potravinách je to běžně napsáno.
   Nevím, jaký je přesný rozdíl mezi dehydrovaným a dehydratovaným. Vnímám to tak, že dehydrovaný přípravek je ten, kterému jsme cíleně odebrali vodu (třeba ta instatní polévka). Dehydratovaný je člověk, plazící se po poušti.
   Hydratací já osobně nerozumím chemickou reakci s vodou (třeba sodíku), nýbrž nasycování látky vodou - jakési bobtnání.
   Ten sud bych normálně vypláchnul a nechal odvětrat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 3.3.2011 15:33

ocet pohlcuje pachy, takže vlažná voda s octem a pak voda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 123.10 (?), 4.3.2011 21:48

Mám již 4 roky plastové sudy od disperzního lepidla, zaschlé lepidlo jsem oloupal, sudy vymyl horkou vodou. V poho. 

sud
sud
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.205 (?), 4.3.2011 22:18

Dispersní lepidlo nemá s laktosou nic společného, ale jinak máte pravdu. Zdravím P.Š

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.177 (?), 2.9.2015 16:09

Zdravím, mám zakoupeny plastový sud od nakladaného zelí.Čím jej mám vyplachnout před uložení kvasu? zelí je s něj silně cítít, aby to nenatáhl kvas.děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 236.138 (?), 2.9.2015 16:16

Použijte roztok sody, mělo by to stačit. Ovšem pak bude nutné nechat sudy vyvětrat. PŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 59.177 (?), 2.9.2015 16:17

v jakém poměru? dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 236.138 (?), 2.9.2015 18:15

Na tom moc nezáleží. Dal bych asi 2 pol. lžíce do litru vody a stěny vydrhl karáčem. Musíte použít ochranné rukavice a taky nějaké brýle, protože roztok sody je také dost silná alkálie, nepodceňovat. Pak se sud musí vypláchnout dosti velkým objemem vody a odvětrat. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika