Ceresna + visna



host - 210.61 (?) 
13.1.2016 10:36, zobrazeno: 4647x

Zdravim pani!

Doteraz som ceresne oberal do suda, visne do griotky - chcem sa spytat, ci niekto z vas dava palit aj zmes ceresna + visna, resp ci to nie je vhodne z nejakych dovodov... Dakujem, a nech sa dari palenie aj v novom roku!!!

Este dodam - ak to niekomu pomoze, ze som nemal ziadny problem pri kombinacii hruska alebo hrozno + jablko (to prve mi vzdy rozbehlo kvasenie, pri bobulach obranych po prvych mrazoch takmer vyrazilo veko na sude...)

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 51.81 (?), 13.1.2016 11:11
Ja som tak daval palit minuly rok ceresne + visne a vysledok sa mi pozdaval :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 236.28 (?), 13.1.2016 14:21
Za sebe bych doporucil palit kazde ovoce zvlast. Pro me osobne je palenka z visni minimalne o tridu lepsi a celkove ta nejlepsi palenka co jsem kdy pil. Dohromady pak palim nekdy druhak.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 13.1.2016 16:49

Je to jednoduché. Máte-li třešní i višní každého 300 litrů, vypalte to zvlášť. Je-li toho 80l dohromady, pak dohromady. K pití to bude určitě, obě chuti jsou si podobné a nijak se netlučou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 169.180 (?), 14.1.2016 20:43

Mívám tak po padesáti litrech višní a zrovna tak i třešní. Přesto pálím každé zvlášť. Opravdu stojí za to vychutnat si tu skvostnou chuť višní a dobrou chuť třešní každou sólo. 300 litrů od každého je pro běžného člověka sci-fi))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 34.156 (?), 13.2.2016 9:50
A kde to palice? Takovou palenice aby člověk pohledal...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 193.28 (?), 14.2.2016 11:50

No přeci v Domatíně, Vy tu palírnu neznáte?! Tam je to za "hubičku" a "pravidla EU moštárny" tam neplatí!!

Tož pálenkám (a čerešňovici zvášť) zdar

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika