Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ja osobne tento jav pripisujem tomu ze maju vina dostatok alkoholu vsetko hrozno pestujem vo svojej vinici staram sa mylsim prikladne o vinohrad nemam problem zo ziadnou chorobou alebo pod. cukornatost mustu je vzdy min 23 ziaden cukor nikdy nepridavam. V pivnici mam stalu tepoltu 7 stupnou vina sa mi cistia niekedy aj do februara (druhy mesiac roka)podobny jav sa mi stal ked som robil kalvados a do jablcneho mustu som pridal vinne kvasinky tiez mi to tieklo velmi dlho na vysokom alkohole ale to som palil 2x, vino odstavujem niekde pri 40% dokap vylievam nakolko nedokazem tolko palenky ani vypit (rozdat):) nema pre mna zbieranie dokapu ziaden vyznam nekvalitne palenky nepijem a likery tiez nie. Pri paleni vina sa velmi neriadim teplotami ale prevazne % alkoholu v epruvete palenka je vzdy cista bez zakalu do hotoveho destilatu pridávam morusove drevo a po pol roku mam vinikajucu brandy. Zato som zalozil toto vlakno lebo som sa o tom nikde nedocital ze by to takto niekomu fungovalo.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika