Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň našiel som tu niekoľko názorov na pálenie vina, rad by som sa podelil o moje skúsenosti. V prvom rade pálim svoje domáce víno dovolím si povedať vysokej kvality chodím s nim aj po rozich degustáciách v okolií a vždy ma dobre hodnotenie moje víno. Pálim len čisté odrodove pálenky napr pesecku leanku alibernet a pod všetko samozrejme zvlášť z leanky mám leankovicu z alibernetu aliberentovicu. Pálim v zakupenom kotli des subotica 80l pri pálení kvasu v tomto kotli je potrebné destilovať 2x je to obyč pálenica medená s miešadlom, ale, keď pálim víno tak mi natečie požadovaná sila alkoholu na 1x, čiže druhy x neprepaľujem v literatúre domáca výroba lihovin som sa dočítal, že z vina nieje potrebný brat ukap pri bielom vine to ani nerobím, keď pálim červené tak oddelím 1% ukapu, ďalej som sa tam dočítal aj to, že ak dosiahneme dostatočnú silu destilátu na 1x nieje druha destilaci potrebná. Keď pálim víno natečie mi z 80 l kotla vina 8-10 l 54-58% pálenky, ktorá je chuťovo aj aromaticky skvelá taktiež, keď to človek preženie tak to ráno nepocíti. Zaujíma ma či ma niekto tiež takú skúsenosť alebo prax, že víno páli len 1x ja jednoduchom zariadení? DAKUJEM ZA KAZDU ODPOVED

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika