Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Však to som písal. Niektoré pálenice v mojom okolí neakceptujú kôstky ani v slivkovom kvase, strašia tým, že slivovica bude horká a bude obsahovať kyanovodík. U nás na slovensku je to v poslednom čase,,veľká móda" vykôstkovávať všetko ovocie a chvastať sa akú mám mňamkovú slivovicu bez kôstiek.    Apropo na facebooku na stránke jednej pálenice v ČR som sa dočítal, že konkrétna pálenica dokonca vôbec nepáli z dovezeného kvasu!!! Že preberá od pestovateľov zásadne iba ovocie a pália iba s kvasu založeného u nich. Toto u nás na slovensku našťastie ešte nefunguje. U nás sa páli zásadne z kvasu ktorý si pripravý zákazník sám doma. Vlastne som ešte nepočul o pálenici v SR kde priveziete ovocie a kvas vám pripravia tam...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika