Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jednoplášt takzvaná Polská opičárna, jak jí zde někteří nazívají. Než jsem si vše vychytal hodně jsem se natrápil, ale nyní naprostá spokojenost a jen se mi potvrdilo, že i natakové opičárně se dá vyrobit kvalitní a aromaticky vonící kořalka. Dnes si troufnu říci, že pokud by dotyčný ochutnal a neuvidí na čem to bylo vyrobeno nepozná, že to bylo vyrobeno na takzvané Polské opičárně.Tím nechci vychvalovat to musí posuzovat degustátoři. Jak jsem ale psal trvalo mi to skoro rok vychytat vše kolem toho.Dnes naprostá spokojenost a jak zrovna napsal Rafel,(kterého si nesmirně vážím a touto cestou mu a Petru Šlosarovi chci poděkovat za jejích diskuze, které jak tu tak i na Desliku sleduji a učím se na nich.) nepotřebuji žádné opičárny a v jednoduchosti je síla.Nakládám klasický kvas, který před pálením vylisuji. to už jsem také docela slušně pořešil a již mám další nápady na vylepšení.tak abych si to co nejvíce zjednodušil. 

DakotaFred

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika