Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je to tak. Švestky u nás v Čechách nemají proti těm Moravským, hlavně těm z Horňácka šanci. Je to tím, že Bílé Karpaty mají spoustu letního slunce a také to podloží dělá divy.

Nicméně proč končite 1D při 30%. Okrádáte se o vyšší složky vůně, ale i chutě destilátu a končit 2D při 55 - 60%...to si neříkáte o nic jiného, než lihovitý destilát. Sousta přítomných zajímavých komponetn se do destilátu nemůže dostat, mnohé mají bod varu vyšší nežli 100 °C, a díky azeotropii by měly šanci, ale Vy jim ji nedáte. Není to náhodou tím, že víte, že kdybyste šel s koncentrací vytékajícího destilátu níž, že by se Vám destilát po naředění na 50% zakalil? Poradím. Ale budete si muset počkat, redakce si vyhrazuje právo zrovna mé příspěvky cenzurovat, co mě štve. Dokonce mi vzali i přímé přihlášení, no prostě nemají mě rádi! slosar-petr@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika