Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ďakujem za odpoveď pán Šlosar. Bol som páliť jablčný kvas, asi 200 l, destilácia trvala asi hodinu a pol, odoberanie prebiehalo nasledovne: podľa liehomeru na epruvete sa liehovitosť dosť dlho držala na nejakých 80-75 (možno 70 %), od nejakých 65-60 % začala už rýchlejšie klesať. Keď bola liehovitosť niečo pod 60% na epruvete, tak sa mi pri ochutnaní zdalo že už viac škriabe, ale nevedel som či to nie je len rozdiel rôznej liehovitosti (pred ochutnaním som v poháriku samozrejme zriedil len približne), alebo je to už vplyv dokvapových zložiek. Keď bolo na epruvete niečo nad 50% tak sme na moju žiadosť prestali odoberať do celého objemu, ale odobral som ešte jeden liter samostatne (asi do 46-47% na epruvete - liehovitosť už išla prudko dole). Po následnom premeraní liehomerom malo to „jadro“ (bez posledného litra) asi 71%.

Doma som potom premeral liehomerom aj ten samostatne odchytený liter a na moje prekvapenie mal liehovitosť až 57% (hoci liehomer na epruvete počas jeho odoberania ukazoval 52-47% takže som očakával okolo 50). Preto aj usudzujem že skutočná liehovitosť pri ukončení odoberania toho „jadra“ bola nejakých 60%  hoci na epruvete už bolo vtedy len niečo nad 50 (zrejme je ten rozdiel spôsobený objemom zachyteným v meradle)

Páleník mi povedal že štandardne odoberá jablká do 40% na epruvete, hrušky do 30 a slivky aj do 20. Ja to nespochybňujem, on to svoje zariadenie určite pozná dobre. Len sa mi zdá že v tom poslednom samostatne odobratom litri (čo sa začal doberať keď na epruvete bolo niečo nad 50%) už viac cítiť nejakú pachuť – možno by som to prirovnal ku melase, alebo skoncentrovanej myšine, neviem či je to už pachuť dokvapu. Destilácia trvala do hodiny a pol a keď už začala liehovitosť rýchlejšie klesať, ťažko bolo mne bez skúseností v tej rýchlosti aj koštovať. Preto som sem dal ten dotaz na približné % od kedy treba pri tejto technológii kontrolovať senzoricky, prípadne radšej preventívne odstaviť. Aby som mal pre budúcnosť v tom jasnejšie. Dovolím si tvrdiť že kvas som mal dobrý, tekutá časť kvasu by sa v pohode dala vypiť ako jablčné víno, drť bola bez plesní s peknou jablkovou vôňou), dosť som sa s kvasom vyhral.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika