Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím.

Dokvasil mi poslední sud s letníma hruškama (sirka nezhasne, CO2 téměř není cítit a včera jsem 7 dl kvasu dal na sporák a vzniklý plamen bez sirky se držel asi 25 sekund a měl cca 15 cm - pokud to dobře chápu, takhle nějak by ten plamen měl vypadat, ano?  jsem začátečník). Sud jsem poté uzavřel železnou sponou (jak dlouho to teď asi vydrží?). 

Nicméně kvasu je cca 100 l a nemám k němu co přidat (ani od známých), abych se dostal na minimum 150 l, které berou ve všech okolitých pálenicích. Napadlo mě vzít 50 l hruškového kvasu, který mi v léte zoctnatěl do samostnatné nádoby s tím, že by se to smíchalo až v kotli u samotné destilace. Nevím ale, jestli se tím původní kvas neskazí.

Co byste mi poradili?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika