Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V pátek 21.9.2018 večer jen tak mimochodem v rádiu zazněla zpráva, že na slovensku schválili legální domácí pálení. Zachytil jsem tu zprávu jen tak ke konci na půl ucha a bez detailů. Tak jsem začal dávat pozor co bude v TV a ono nic. Ticho. Tichoučko. Nikde nikdo ani nepípnul. Na internetu jenom ozvěna toho ticha. Už jsem si začal myslet, že jsem to rádio snad špatně slyšel nebo že snad šlo o fámu. Až na zoznam.sk náhle spousta článků. Takže žádná fáma, nýbrž jenom nikoli dezinformace nýbrž pouhá neinformace ze strany našich hlasatelů pravdodemokratpokroku. V době fantastické nadúrody ovoce, v době kdy jsou trnky v bečkách, v době kdy to je ta nejaktuálnější zpráva dne, v takové době není ani jeden jediný pisálek osvícen myšlénkou napsat článek a zviditelnit se. Ani jeden! To nemůže být náhoda. Tento stát evidentně potřebuje stádo blbců a ne informované občany, kteří by se nedejbože mohli začít ptát: Jak to že to jde v rakousku, maďarsku, na slovensku a u nás ani omylem?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika