Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Moc pěkný destilační přístroj, kdybych něco podobného objevil před pár lety hned to koupím. Velikost bych volil podle toho kolik kvasu máte. Jestli od každého ovoce do 200 litrů, tak bych se spokojil s tím menším, taky záleží na manipulaci, kde budete destilovat, nevím jak byste tahal 90 litrový plný vařák ze sklepa na vylití. 50 litru se dá i z garáže do kopce vynést v jednom. A tahat vypálený kvas po kbelíkách by se mi moc nechtělo,  a ten bordel z toho. Leda nainstalovat pořádný vypouštěcí ventil. Co se týká ohřevu hustých kvasů, tak já mám s různými cedníky a síty proti připalovaním blbé zkušenosti, zkuste co píše např.  Rafael a pokud se bude kvas připalovat, tak vodní lázeň v nějakém hrnci nebo brutaru s přídavkem soli (která zvedne bod varu a sníží odpařování) je tutovka... A jestli pořídíte, dejte vědět jak dopadlo první pálení...

Fráňa 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika