Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážený radku z.liberce (57)

... co jsem nasel ja tak ma nemá 2 odkalovace a aromatyzery coz ta polska nemá je jen trubka s chladicem a nic vic

Pro domácí pálení je nejlepší jednoduchý aparát, na kterém provedete dvojnásobnou, tj. opakovanou destilaci - dle pravidel destilatérství (nutno si to nastudovat, jak teorii tak i potom v praxi!!). Ten aparát co jste si vybral, vám možná udělá - a to ze všeho, jen takový vysokoprocentní alkohol. Chutě a vůně vám to „ořeže“, nebo dodá ty nežádoucí z „předku“ a „dokapu“ (které se vám zachycují v těch odlučovačích a částečně přecházejí dál do destilátu …nevím, jak se to bude projevovat v praxi). Tyhle „opičárny“ na klasický destilační přístroj nepatří (a to ani na fektifikaci!!), a zvláště ne tomu, kdo s tím neumí vůbec zacházet a o destilaci ví jen to, že se pod kotlem „topí“ a z druhý strany „kape“ něco co se pije. No je to vaše volba!! Pálení zdar.

PS. Já bych nekoupil nic, co jsem neviděl sám v provozu a neosahal bych si to!! a nekoštnul, co z toho leze...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika