Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahojky tam med neschází je v příslušenství vypadá to jako nerezová a měděná vata prodejce mi doporučil používat i med že to vytáhne s pálenky další látky. No něco málo jsem si nacetl a první 3 hrníčky při pálení dám pryč a pak porovnám s výsledkem a podle toho vyleju jeden nebo všechny tak mi vysvětlil práci prodejce. Vyhovuje mi že si to samo hřeje a samo pozná ukončení procesu a vypne. Dále teď nevím správný název ale do těch nádob nahoře mohu dát čerstvé nebo sušené ovoce přes které jde pára pro zvýraznění chutě. Jinak jsem počítal že bych koupil 50 litrovou. Jinak jak výše píše že má málo lihu tak si myslím že to není množství ale o kvalitě kvasu. Soused nakládá jen do 50 sudu má jich vždy několik je s tím lepší manipulace.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika