Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ten samy problem mam taky. Poridil jsem tu z toho 100l kegu na tech nožkách. Teče z toho smrádek. Coz asi reakcni clen co je tam tech 5dratenek tak nestiha nebo jsou ridke oka a pary to jednoduše proletí bez toho aniž by to zaucinkovalo. Napravi to pripravek na sirku DESULFIN par kapek do destilatu vysledneho. Cca na 5l 0,5ml více udela chut medenky. Z tou chutí vodky po par zkouseni jsem dosel na to ze to chce vice topit a přiměřene chladit.cca 2l za min. Ustalit na 85 a pak nechat tak. Pod 83tece jen lih cisty. Nad 85je chut. Teplota se pomalu zveda. 93st vypnu.teplomer na hore na kolone. A chuti je tam najednu dost.ten 1odkalovač co tam je. Tak z toho potom vyleju 2dl za cely proces. 80l kvasu. Tak to neni tak hrozne. A chutí je to kyselka, tak odkalovač tam necham. Zatim jsem to zkousel parkrat. Komin se chystam vyplnit cely medenyma smotanyma dratama co jsem rozplet svareci kabel. A pokud to ani nepomuze.tak jsem tez zvazoval to predelat na system 2D.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika