Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den, já bydlím ve Veselí nad Moravou, což je Slovácko, na hranici s Horňáckem. Můj sad je v nivě řeky Moravy, půda těžší, vysoká hladina spodní vody a vlhkost od řeky. Pro pěstování durancií výborná poloha. V posledních letech prakticky nevysazuji jiné odrůdy švestek, jak kvůli chorobám, tak kvůli chuti pálenky. Povidla z durancií jsou výborná, jen se musí dělat jinak. Nejprve se přezrálé plody rozvaří do břečky, ta se propasíruje přes síto s velkými oky, aby se oddělili pecky. Dál se vaří až dokud nestojí vařečka.. Protože plody nejdou od pecky, nevěřím, že tzv. kulatky pana Kleinera jsou odpeckované durancie. Chuť pálenky nejvíce ovlivňuje vyzrálost, až přezrálost plodů. V dnešní době se spousta pěstilů bojí o úrodu a otřepávají polozralé plody do kvasu, který doslazují cukrem. Já mám sad oplocený a okolo další sady, sbírám jen spadané, přezrálé, ale zdravé plody. Zbytek dotřepu až mají plody scvrklé prdelky (znalci ví o čem mluvím). Jemnou mandlovou chuť v pálence mám také. Výraznější se dělá umytým rýčem, kterým rozsekáte plody přidané do kvasu, tím praskne pár pecek.. Chuť dále záleží na správné technologii pálení. V tom je pálenice ve Veselí vyhlášená.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika