Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

P.Šlosare, omlouvám se, všimnul jsem si Vašeho příspěvku až teď, když jsem chtěl oživit debatu o "přemísťování"...
Tak reaguji:
Myslím si, že psal jsem konzistentně, že methanol je nebezpečný jen tím, že je chuťově "pitný" a snadno zneužitelný a zaměnitelný s potravinářským lihem.
Kdyby se jednalo o obzvlášť nebezpečnou látku určitě by nebyla tak lehce dostupná a navíc použivaná místo denaturáků apod. třeba v těch nemrznoucích směsích do ostřikovačů aut.
(O EU a naších zákonodárcích si můžeme myslet, většinou i právem, cokoliv, ale dávat jim za vinu, že odňali tomu methanolu status zvlášť nebezpečného jedu, bych jim za vinu přímo nedával. Jen ten počin poněkud nedomysleli...
Tím teď myslím zneužití, zaměnitelnost, ne extrémní jedovatost pro nepotravinářské využití..)
*
Ale teď k tomu co jsem chtěl napsat:
"Držení a přemísťování destilačních zařízení":

Po delší době jsem kouknul na stránky Kovoděl Janča.
A objevilo se tam něco nového.
(V ČR neprodejné).
Viz. příloha.

Rafael.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika