Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Z pravých švestek tady pálime po celé generace a ještě se nikdy nestalo aby nám kvas splesnivěl.Kolega z práce taky používal onu barbarskou metodu (rozšlehání na kaši),ale při porovnání vzorků (stejná odrůda),toho ihned zanechal.Zrovna včera jsem byl pálit první várku 400 litrů broskví, bečky jsem plnil postupně, zralé broskve odpeckoval a nakrájel na čtvrtiny, nasypal je do sudu a lehce zatlačil do již vznikajícího kvasu.Do každé bečky jsem přidal 1kg cukru rozpužtěného ve dvou litrech vody a na povrch jsem ještě před uzavřením nasypal hrst cukru.Žádné bouřlivé kvašení se nekonalo, žádné křísy ani plísně.Z výsledkem jsem velmi spokojen (po naředění 33,5 l 50%-ní kvalitní broskvovice.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika