Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mě se osvědčily obyčejné hlubokokvásné Vinky z každé druhé drogerie + živná sůl, jak píšete namnožit předem v zákvasu z kompotů a do první várky pořádně promíchat a pak postupně plnit sud, ale ten chci stihnout naplnit max. za 14dní, což může být pro někoho problém. Durancie zrající naposled taky rozmačkám a opatrně odhrnu koláč, čerstvou várku uvnitř v tekuté vrstvě pořádně promíchám a koláč zase přikryju, dodám jim tak podle mě výbornou cukernatou potravu v ideálním čase. Jinak ty švestky je podlě mě lepší na povrchu lehce umýt, fakt je to často hnus, zbytky trusu od špačků, na zemi myši, toho prachu, ty ušlechtilé kvasinky pak už neponechají nic náhodě a o tom to podle mě dost je.

Roman

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika