Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kontaktoval jsem výrobce soudků. Ten doporučuje lehounce odebírat a chutnat cca po dvou měsících. Ale podle toho co napsal, se pobytu pálenky v čerstvém sudu nebojí. V každém případě bude dobré držet se hesla důvěřuj, ale prověřuj. Odebrat jednou za měsíc malého, snad nebude na škodu. V soudku je cca 16l a tak to přičteme k andělské dani :-). Spíše mám trochu obavu, čím bych soudek zaplnil, pokud bychmusel pálenku stočit dříve, než bude vypálena další várka jablíček. Jsem nadšenec, ale koupit najednou 16l portského není taky žádná láce. Čím tedy soudek zaplnit? Poslat do něj pálenku z blum, když je to soudek na pálenku z jablek mi nepřipadá správné, ale nechám si rád poradit.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika