Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V minulosti už jsem zažil roztržení PET lahve s burčákem a následný úklid kuchyně. Tentokrát jsem něco podobného zažil i s meruňkami. Začal jsem sbírat měkké nevyužitelné meruňky do 10 litrové PET lahve než budou padat rychleji. Pak budu sbírat do soudku. Aby se tam nedostal kyslík, lahev jsem na začátku zavřel. Když jsem chtěl další den přidat čerstvé meruňky, nenapadlo mě, že je lahev tak hrozně natlakovaná. Silně natlakovaná lahev bývá tak baňatá, že obvykle spadne. Tahle udělala něco horšího. Po částečném povolení uzávěru se ozvala ohlušující rána a víko mě bolestivě střelilo do čela. Pěna mi stříkla i do očí, takže jsem nic neviděl. Chvíli jsem si myslel, že jsem zastřelen. Až tak za tři vteřiny mi došlo, že je to asi blbost a šel jsem se osprchovat. Takže přátelé, pozor na meruňky. V tomhle horku začínají plynovat velmi rychle.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika