Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ono to v mém případě není dáno tím, že bych neměl chladný sklep. Jen se mi tam to ovoce nechce snášet a pak zas po vykvašení vynášet ven. Je to podle mých zkušeností zbytečná práce. * Doplňování ovoce, postupně spadnutého nebo sklizeného do sudu taky samozřejmě dělám. Není na tom vůbec nic špatného. V průběhu bouřlivého kvašení lze s kvasem prakticky dělat cokoliv... A až po jeho přejití sudy sliju do plna a nechám pod bublátkem dokvasit. * Jen si vážím u letních kvasů příznivé teploty pro kvašení a nikdy mně nenapadlo je chladit. Naproti tomu u pozdních zimních kvasů jsem kdysi dělal dost rozsáhlé pokusy s jejích ohříváním el. ponornými ohřivači a nedopadlo to dobře. Výsledky vůbec nebyly úměrné vložené námaze. Proto jsem skeptický i ke chlazení. Je to použitelné jen ve viceméně laboratorních podmínkách. Rafael
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika