Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám.Koupil jsem jej a mohu hodnotit. Výhody: Lehký drtič, dobře se přenáší a přes destičku přímo drtí do nádoby. Po krátkém zapracování celkem spokojenost, nevýhody jsem výrobci oznámil a prej jsem byl první, co má připomínky:1/ na malé ovoce dobrý, na větší jablka malý průměr vlastního nože a tedy prostoru k drcení, skutečně se větší jablka musí nožem půlit..2/kvalita zpracování zejména nerezového řezného kotouče by mohla být lépe řešena, drť je docela hrubá, jsou to vlastně asi 2mm drobné plátky velikosti 2-3 cm2... 3/ motor má 2800 ot, ale je slabší, občas jej šprajclé větší jablko zastaví, takže větší násypka by nebyla k ničemu, dřevěným kolíkem je musím občas srovnat..4/ cena 3.200,-Kč je k použitému materiálu dost vysoká..Není to šroťák v pravém slova smyslu k dlouhému šrotování/použitý motorek z brusky se dost zahřívá/ ale při denním krátkodobém použití/sešrotovat denně popadaná jablka/ to je vítaný pomocník.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika