Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To, že Váš syn vezl do Egypta, předpokládám 50% - ní slivovici v PET lahvi chápu, já jsem to udělal také. Každé ráno je třeba se povinně ostogramit, jinak přijde faraonova pomsta a na tu působí jedině Ercefuryl. Ovšem zpět jsem nevezl nic, což je pochopitelné. Samozřejmě, že jste měl destilát po návratu syna přelít do skla, protože extrakce takto silného ethanolu je prostě významná, jedná se především o dibutylftaláty, které se jinou cestou do destilátu nemohou dostat.  Ovšem ve svém příspěvku jsem měl na mysli převážení vína, nikoliv destilátů, to je snad zřejmé. Ale ani víno bych takto zředěnému lihu nevystavoval na dobu delší, než-li nezbytnou. slosar-petr@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika