Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pripojuji prvni zkusenost s banany. Cca 30 kilo bananu. Kdyz odectu slupky, fostal jsem se na nejakych 20 kilo bananu. Rozmackal jsem je a prilil asi 5 litru vody, protoze byl.kvas hodne husty. Dalo to necelou pulku becky. Kvaseni probehlo po pridani kvasinek bourlive. Mel jsem obavu, aby mi kvas nevytekl. Nakonec zustal asi 10 cm pod hrdlem, takze to bylo tip top. Za 3 tydny bylo hotovo. Palenka nadherne voni. Je velmi silne aromaticka a chutove je to piti spise pro nase drahe polovicky. I kdyz ma palenka standartni volume, myslim, ze chutnat bude hlavne zenam. Me to pripomina nejaky liker. Problem spatruji v tom, ze i po naredeni kvasu se kvas napaluje i ve dvouplastovem sudu... Takze hodne opatrne pridavat na teplote. Sbirat jsem prestal v dobe, kdyz kvas tekl 52%. Ve sklenici vetra cca 1,1 litru 64% palenky... pokud ale budu v budoucnu banany znovu delat, tak odstavim jeste o neco drive. Klidne na 55%...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika