Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim vsechny konzumenty domacich palenek

Mam ponekud netradicni dotaz. Muzete se nekdo podelit o zkusenosti s palenkou z exotickeho ovoce? Budu mit moznost levne ziskat cca 4 metraky bananu a stejne mnozstvi melounu. S palenkou z "tradicnich" druhu ovoce (merunky, mirabelky, jablka, matolini) jiz nejake zkusenosti mam, ale i kdyz su z jizni moravy, banan je i pro nas exotika ;-)

Jde mi hlavne o zalozeni kvasu. Je mi jasne, ze jak banan tak i meloun bude potreba zbavit slupky a prohnat pres srotak. dale uz si tak jisty nejsu. Zda do bananu pridat trochu vody kvuli konzistenci, jestli bude potreba dosladit (merunky, spendliky nedoslazuju, mirabelky jen zlehka)

Zkratka, pokud nekdo mate zkusenosti dejte mi prosim vedet. Podotykam, ze palim v palenici a rad bych udelal kazde ovoce zvlast. Smesku neurcite chuti a puvodu si muzu koupit od Bozkovu...

Diky Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika