Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kurec s tím jsem bojoval taky když jsem začínal občas se mi něco skalilo a to ještě před zřezením. časem jsem přišel na závadu všechno dělal cladič jakmile mi vyskočila teplota kořalky na výstupu s něj nad 20 stupňů celsia pozoroval jsem mírné kalení.teď to udržuju pořád na 18 stupních a nekalí se to nikdy, je fakt že mám o třetinu větší spotřebu chladící vody ale výsledek je jednoznačný.Dále se také může destilát kalit rychlostí pálení, pokud v palírně spěchají, doporučuji ji změnit za jinou.Logicky - destilace je změna kapalného skuopenství na plynné a následného sražení chladem zpět do kapalného, tímto spůsobem se pevné látky nemohou dostat do destilátu. Takže zo to může palírna která má buď špinavý aparát, nebo nedestiluje ale spíš sublimuje

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika